از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه اول دختران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول المپیاد های ( انجمن علمی ) علوم
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند که از بین دانش آموزان شرکت کننده در المپیاد های علوم و ریاضی و انرژی های نو ، سه برابر ظرفیت در مرحله اول پیشرفته انتخاب گردیدند . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند:
1-کلاس ها 6 جلسه به صورت تئوری و عملی برگزار می شود . ( جلسه ششم آزمون می باشد. 50 % نمره تئوری و 50 % نمره عملی می باشد .)
2-مبلغ 40 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
3-حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است . عدم شرکت به منزله انصراف می باشد.
4-ثبت نام در جلسه اول ( یکشنبه 97/11/07) و ( پنجشنبه 97/11/11) توسط اولیاء محترم در پژوهش سرا می باشد.
الف) یکشنبه ها
ساعت / روز |
16:50 – 15:30 |
18:20 - 17 |
19:50 – 18:30 |
یکشنبه شروع کلاس 7/11/97 روزهای کلاس ( 7و 14و28 بهمن - 5و 12 اسفند – آزمون 19 اسفند ماه97) |
علوم چهارم |
علوم پنجم |
علوم ششم |
ب) پنجشنبه ها
ساعت/ روز |
09:20 - 8 |
10:50 – 09:30 |
12:20 - 11 |
پنجشنبه شروع کلاس 11/11/97 روزهای کلاس ( 11 و 18 و 25بهمن -2 و 9 اسفند – آزمون 16 اسفند ماه97) |
علوم چهارم |
علوم پنجم |
علوم ششم |
الف) برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم چهارم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 15:30 الی 16:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
دایان کوچک پور |
پرند |
2 |
مینا ملایی |
مهرآیین |
3 |
سنایا درفشی |
علوم پزشکی |
4 |
زهرا کریمی |
17شهریور |
5 |
آیسا کشاورزی |
علوم پزشکی |
6 |
کیانا خوش نیت |
نخبگان امید فردا |
7 |
ملیکا رضایی |
ابوقداره |
8 |
عسل رضایی |
17شهریور |
9 |
فاطمه سلطانی |
علوم پزشکی |
ب) برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم چهارم( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 8 الی 9:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
سوگند شمشادی |
فرهنگ2 |
13 |
ارغوان نیک نام |
نخبگان امید فردا |
2 |
دیانا پساوند |
پرند |
14 |
سوفیا سالاروند |
مهرآیین |
3 |
آیلا ثانی مند |
علوی |
15 |
یکتا حمیدی |
نخبگان امید فردا |
4 |
فاطمه شریفی |
ابوقداره |
16 |
فاطمه سلطانیان |
نخبگان امید فردا |
5 |
هانا رازقیان |
علوم پزشکی |
17 |
هلنا یثربی |
مهرآیین |
6 |
ملیسا رهبر عالم |
شهدای صاایران |
18 |
مبینا نمازی |
مهرآیین |
7 |
سارا افضلی |
شهدای صاایران |
19 |
نیکا جانی پور |
مهرآیین |
8 |
ریحانه هدایتیان |
فرهنگ2 |
20 |
ثنا کیانی |
نخبگان امید فردا |
9 |
پارمیس فلاحی |
علوم پزشکی |
21 |
آنیتا بیدلی |
مهرآیین |
10 |
مارال پرنیان پور |
پرند |
22 |
نیوشا قاسمی نژاد |
17شهریور |
11 |
نیکا متصدی |
علوم پزشکی |
23 |
آنیتا شاکر |
نخبگان امید فردا |
12 |
روشا لایق |
مهرآیین |
24 |
هستی آدین |
نخبگان امید فردا |
ج) برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم پنجم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 17 الی 18:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
غزال صادقی |
دکتر حسابی |
11 |
طهورا حیدری |
دکتر حسابی |
2 |
پارمیس دهقان |
نخبگان امید فردا |
12 |
سولماز قهرمانی |
شهدای صاایران |
3 |
زهرا نوروزی |
علوی |
13 |
فاطمه زاهدی |
شهدای صاایران |
4 |
روشنا بهرامی |
دکتر حسابی |
14 |
سارینا شمسی زاده |
دوستان |
5 |
صبا عباسپور |
نخبگان امید فردا |
15 |
وانیا چراغی |
مهرآیین |
6 |
عارفه دوکوهکی |
دکتر حسابی |
16 |
فاطمه حیاتی پور |
مهرآیین |
7 |
نیکا نعمت الهی |
علوی |
17 |
ارنیکا احمدی |
مهرآیین |
8 |
لیدا کارگر |
علوی |
18 |
ریحانه حیاتی پور |
مهرآیین |
9 |
پارمیدا پوست پرداز |
علوی |
19 |
کیانا یزدانی |
مهرآیین |
10 |
مهدیس میر |
علوی |
|
|
|
د) برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم پنجم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 9:30 الی 10:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
ملینا بهارلو |
فرج اله محمدی |
9 |
مبینا فروغان |
مهرآیین |
2 |
یاسمن سرفراز |
علوی |
10 |
نرگس مهدی یار |
مهرآیین |
3 |
مهیا رستم پور |
شهدای صاایران |
11 |
هستی رفوگران |
نخبگان امید فردا |
4 |
فاطمه خلیفه |
دوستان |
12 |
هانیه احمدی |
نخبگان امید فردا |
5 |
مهدیه قنبری |
علوم پزشکی |
13 |
ملیکا ایقانی فرد |
17شهریور |
6 |
کوثر فیجانی |
فرهنگ2 |
14 |
زهرا عادل زاده |
نخبگان امید فردا |
7 |
شیما شهریاری |
ابوقداره |
15 |
آرتمیس رضا زاده |
17شهریور |
8 |
عسل آزادپور |
نخبگان امید فردا |
16 |
اسراء سلیمانی |
17شهریور |
ه) برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم ششم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 18:30 الی 19:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
رومینا محمدی |
دانشگاه |
12 |
فاطمه القاصی مهر |
دکتر حسابی |
2 |
پارمیس زارع |
نخبگان امید فردا |
13 |
زهرا خبازی |
علوم پزشکی |
3 |
ایرسا آزاد |
نخبگان امید فردا |
14 |
بروشات ضامنی |
دکتر حسابی |
4 |
هلیا زارعی |
فرهنگ2 |
15 |
پانته آ کسرایی |
دکتر حسابی |
5 |
آیدا رستمی نژاد |
نخبگان امید فردا |
16 |
الناز رضایی |
دکتر حسابی |
6 |
آلما عزیزی |
دانشگاه |
17 |
مبینا مختاری |
17شهریور |
7 |
ریحانه کریمی |
دانشگاه |
18 |
مارال جهان بین |
علوم پزشکی |
8 |
یکتا فانع |
نخبگان امید فردا |
19 |
زهرا رضایی |
علوم پزشکی |
9 |
زینب حسنی |
دانشگاه |
20 |
پرنیان حمیدیان |
دکتر حسابی |
10 |
حریر پورمند |
نخبگان امید فردا |
21 |
پارمیس کسرایی |
دکتر حسابی |
11 |
ریحانه حاجات نیا |
نخبگان امید فردا |
22 |
پانیذ پاشا |
17شهریور |
و) برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم ششم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 11 الی 12:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
آنیسا فروزانی |
مهرآیین |
12 |
الهام پور جهرمی |
علوی |
2 |
زهرا علمی |
نخبگان امید فردا |
13 |
ملیسا شهبازی |
فرهنگ2 |
3 |
دنیا مقرنس بند |
نخبگان امید فردا |
14 |
تهمینه مرادی |
آزادی |
4 |
آلینا راستا |
نخبگان امید فردا |
15 |
بهار دهقانی |
فرج اله محمدی |
5 |
زهرا ایمانی |
17شهریور |
16 |
فاطمه یزدانی |
گوهر محمودی |
6 |
نائیریکا متقی |
مهرآیین |
17 |
شیوا ویسی |
فرج اله محمدی |
7 |
طناز حیدری |
دکتر حسابی |
18 |
غزل علیمحمدی |
آزادی |
8 |
تارا امین شایان |
دکتر حسابی |
19 |
آیلا حقیقت |
فرهنگ2 |
9 |
فریور مقدسی |
17شهریور |
20 |
ساینا بادیه پیما ی جهرمی |
پرند |
10 |
سیده محدثه ابطحی |
دکتر حسابی |
21 |
تبسم مرادی |
آزادی2 |
11 |
ملیکا جولا |
فرهنگ2 |
22 |
نرگس مختاری |
مهرگان |