از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه اول دختران و پسران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول المپیاد ( انجمن علمی ) انرژی های نو
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند که از بین دانش آموزان شرکت کننده در المپیاد انرژی های نو ، سه برابر ظرفیت در مرحله اول پیشرفته انتخاب گردیدند . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند:
1-کلاس ها 6 جلسه به صورت تئوری و عملی برگزار می شود . ( جلسه ششم آزمون می باشد. %50 نمره تئوری و %50 نمره عملی می باشد .)
2-مبلغ 40 هزار تومان دختران به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی و پسران به حساب شماره 4150156512003 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
3-حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است . عدم شرکت به منزله انصراف می باشد.
4-ثبت نام در جلسه اول (دختران پنجشنبه 97/11/11 ) و (پسران چهارشنبه 97/11/10) توسط اولیاء محترم در پژوهش سرا می باشد.
الف) چهارشنبه ها ( پسران)
ساعت / روز |
16:50 – 15:30 |
18:20 - 17 |
19:50 – 18:30 |
چهارشنبه شروع کلاس 10/11/97 روزهای کلاس (10 و 17 و 24 بهمن -1 و 8 اسفند – آزمون 15 اسفند ماه97) |
انرژی نو سوم |
انرژی نو چهارم تا ششم |
انرژی نو هفتم و هشتم |
ب) پنجشنبه ها( دختران)
ساعت / روز |
9:20 - 8 |
10:50 – 9:30 |
12:20 - 11 |
پنجشنبه شروع کلاس 11/11/97 روزهای کلاس ( 11 و 18 و 25بهمن -2 و 9 اسفند – آزمون 16 اسفند ماه97) |
انرژی نو سوم |
انرژی نو چهارم تا ششم |
انرژی نو هفتم و هشتم |
الف) برگزیدگان مرحله اول المپیاد انرژی نو سوم پسر ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای چهارشنبه ساعت 15:30 الی 16:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
امیرمحمد احمدی |
دانشگاه شیراز |
15 |
عمادالدین عطایی |
شهید جناب |
2 |
باربد شفیعی |
بهارستان |
16 |
امیررضا شهری |
صا ایران |
3 |
پارسا آیین |
اسداله پروا |
17 |
سورنا محمدی |
علوم پزشكی |
4 |
آرمان تیمناك |
طاها |
18 |
سام نجفی |
شهید جناب |
5 |
رادین شقایق |
علوم پزشكی |
19 |
راد حمزوی |
سیمای فرهنگ |
6 |
محمد طاها عسكری |
دانشگاه شیراز |
20 |
محمدمهدی ابراهیمی |
ایرانیان |
7 |
عرشیا قائدی |
علوم پزشكی |
21 |
محمدحسین طیبی نژاد |
شهید رجایی |
8 |
علیرضا فقیه |
دانشگاه شیراز |
22 |
مهدی محمودی |
دانشگاه شیراز |
9 |
امیرعلی حبیبی |
سیمای فرهنگ |
23 |
ماهان كلانتری |
صا ایران |
10 |
امین كریمی |
دانشگاه شیراز |
24 |
سروش عالم زاده |
علوم پزشكی |
11 |
كریم یاری |
سیمای فرهنگ |
25 |
امیرحسین كشاورز |
سیمای فرهنگ |
12 |
محمد مجدی |
علوم پزشكی |
26 |
امیرپاشا یوسفی |
ایرانیان |
13 |
سینا نور بخش |
شهید رجایی |
27 |
محمد نیما برزو |
ایرانیان |
14 |
سید آرشام هاشمی |
شهید رجایی |
28 |
آروین كاویانی |
ایرانیان |
ب) برگزیدگان مرحله اول المپیاد انرژی نو چهارم تا ششم پسر ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای چهارشنبه ساعت 17 الی 18:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
علیرضا افشار |
طاها |
13 |
امیرحسین معتضدی |
ایرانیان |
2 |
علیرضا زارعی |
علوی |
14 |
سبحان اسفندیاری |
طاها |
3 |
محمد امین بذرافشان |
صا ایران |
15 |
سپهر سلطانی |
ایرانیان |
4 |
روزبه عسكری |
هوشمند |
16 |
سعید طاهری |
صا ایران |
5 |
آریا ناظمی |
صا ایران |
17 |
ابوالفضل پرویزی نیك |
صا ایران |
6 |
شایان دانشمند شیرازی |
بهارستان |
18 |
آرمین عباسی |
ایرانیان |
7 |
پارسا یزدانی |
ملك توكلیان |
19 |
علی سینا كرمی |
بهارستان |
8 |
سینا عبدالهی |
علوی |
20 |
امیر محمد ادریسی |
اسداله پروا |
9 |
امیرمحمد ادریسی |
اسداله پروا |
21 |
نیما رستمی |
دكتر حسابی |
10 |
سید محمد شنطیایی زاده |
ایرانیان |
22 |
یمین نیرومند |
دكتر حسابی |
11 |
متین صفایی |
اسداله پروا |
23 |
محمد حسین محتشمی |
توكلیان |
12 |
امیرعباس داور دوست |
دكتر حسابی |
|
|
|
پ) برگزیدگان مرحله اول المپیاد انرژی نو هفتم و هشتم پسر(زمان تشکیل کلاس ها روزهای چهارشنبه ساعت 18:30 الی 19:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
نیما شعبانی |
توحید |
2 |
پارسا عباسی |
خسرو آصف |
3 |
سید محمد اصلانی |
توحید |
4 |
سام آل منصور |
خسرو آصف |
5 |
امیرمحمد هوشیار |
توحید |
6 |
عرشیا قطمیری |
توحید |
7 |
آریان مینا |
خسرو آصف |
8 |
محمدرضا باسعادت |
شهید ذوالانوار |
9 |
محمدپدرام رجاِیی |
معارف 1 |
10 |
محمد زارعی |
علوی |
11 |
امیرحسین كاظمی كیا |
دستغیب 1 |
12 |
پارسا رجایی |
نو اندیشان |
ت) برگزیدگان مرحله اول المپیاد انرژی های نو سوم دختر( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 8 الی 9:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
الیسا ذوالقدری |
ابوقداره |
11 |
انوشه شیرازی نژاد |
دانشگاه |
2 |
آناهیتا زارعی |
مهرگان |
12 |
وندا ولی |
علوم پزشکی |
3 |
سنا فردوسی |
شهدای صا ایران |
13 |
السا جباری |
شهدای صا ایران |
4 |
عسل عزیزی |
ابوقداره |
14 |
باران لطفی |
علوم پزشکی |
5 |
نیکا کاوه |
علوم پزشکی |
15 |
ثنا جوکار |
دکتر حسابی |
6 |
الینا آراسته |
علوی |
16 |
پرنیا قیصری |
علوم پزشکی |
7 |
مهرسا نعمت الهی |
ابوقداره |
17 |
نازین زینب خلقی |
دوستان |
8 |
رومینا موتمن |
علوم پزشکی |
18 |
فاطمه نبیره طوسی |
ابوقداره |
9 |
نگین زهرا زارع |
ابوقداره |
19 |
الینا کاظمینی |
علوم پزشکی |
10 |
هلنا اژدری |
شهدای صا ایران |
20 |
ستایش سمیع پور |
ابوقداره |
ث) برگزیدگان مرحله اول المپیاد انرژی های نو چهارم تا ششم دختر(زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 9:30 الی 10:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
1 |
ثنا دقت |
فرهنگ2 |
چهارم |
2 |
نیایش کشاورزی |
نخبگان امید فردا |
چهارم |
3 |
نیایش نقش بندی |
ابوریحان |
چهارم |
4 |
آیسانا میرزایی |
17شهریور |
چهارم |
5 |
نازنین فاطمه اخضری |
فرهنگ2 |
چهارم |
6 |
زهرا دهقانی |
نخبگان امید فردا |
چهارم |
7 |
وانیا علیزاده |
مهرآیین |
پنجم |
8 |
پانیذ صابری تبار |
علوم پزشکی |
پنجم |
9 |
نازین زینب سرکی |
فرهنگ2 |
ششم |
10 |
رژینا غلامرضا پور |
17شهریور |
ششم |
11 |
زهرا رزمجویی |
شاهد فاطمه الزهرا |
ششم |
س) برگزیدگان مرحله اول المپیاد انرژی های نوهفتم وهشتم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 11 الی 12:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
1 |
صبا قنبری |
ابا صالح |
هفتم |
2 |
آیدا حدادی |
شهید رجبی |
هفتم |
3 |
فاطمه حبیبی |
شهید رجبی |
هفتم |
4 |
هدیه جعفری |
شهید رجبی |
هفتم |
5 |
ملیکا مختار زادگان |
ابا صالح |
هشتم |
6 |
مریم رحیم زاده |
ابا صالح |
هشتم |
7 |
هانیه سادات فاطمی |
شهید رجبی |
هشتم |
8 |
زهرا ناصری |
شهید رجبی |
هشتم |
9 |
زهرا هاشمی |
شهید رجبی |
هشتم |
10 |
مارال حقیقت جهرمی |
دکتر معطری |
هشتم |
11 |
آیلین پزشکیان |
دکتر معطری |
هشتم |