از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه اول دختران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول المپیاد های ( انجمن علمی ) ریاضی
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند که از بین دانش آموزان شرکت کننده در المپیاد های علوم و ریاضی و انرژی های نو ، سه برابر ظرفیت در مرحله اول پیشرفته انتخاب گردیدند . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند:
1-کلاس ها 6 جلسه به صورت تئوری و عملی برگزار می شود . ( جلسه ششم آزمون می باشد. 50 % نمره تئوری و 50 % نمره عملی می باشد .)
2-مبلغ 40 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
3-حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است . عدم شرکت به منزله انصراف می باشد.
4-ثبت نام در جلسه اول ( یکشنبه 97/11/07) و ( پنجشنبه 97/11/11) توسط اولیاء محترم در پژوهش سرا می باشد.
الف) یکشنبه ها
ساعت / روز |
16:50 – 15:30 |
18:20 - 17 |
19:50 – 18:30 |
یکشنبه شروع کلاس 7/11/97 روزهای کلاس ( 7و 14و28 بهمن - 5و 12 اسفند – آزمون 19 اسفند ماه97) |
ریاضی چهارم |
ریاضی پنجم |
ریاضی ششم |
ب) پنجشنبه ها
ساعت/ روز |
09:20 - 8 |
10:50 – 09:30 |
12:20 - 11 |
پنجشنبه شروع کلاس 11/11/97 روزهای کلاس ( 11 و 18 و 25بهمن -2 و 9 اسفند – آزمون 16 اسفند ماه97) |
ریاضی چهارم |
ریاضی پنجم |
ریاضی ششم |
الف) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی چهارم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 15:30 الی 16:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
بهار شیرازی |
نخبگان امید فردا |
10 |
صبا سرافراز |
دانشگاه |
2 |
ثنا دقت |
فرهنگ2 |
11 |
کیانا کلانتری |
دکتر حسابی |
3 |
فرنوش مقرب |
17شهریور |
12 |
غزل خواجه بهجانی |
دکتر حسابی |
4 |
ثنا هنرور |
نخبگان امید فردا |
13 |
محیا مرتضوی |
دکتر حسابی |
5 |
پانته آ شکوه زاده |
نخبگان امید فردا |
14 |
شهرزاد سبحانی |
دانشگاه |
6 |
نیایش نطری |
مهرآیین |
15 |
الناز رمضانی |
دکتر حسابی |
7 |
ستایش کشاورزی |
نخبگان امید فردا |
16 |
باران رحیمی |
علوم پزشکی |
8 |
باران حقیقت |
17شهریور |
17 |
روشنک یاری |
دکتر حسابی |
9 |
کاملیا کجوری |
علوم پزشکی |
|
|
|
ب) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی چهارم( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 8 الی 9:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
سیده طناز زارع |
دکتر حسابی |
15 |
ویستا فروزش |
مهرآیین |
2 |
سارا رایگان |
دکتر حسابی |
16 |
محدثه اکبرپور |
مهرآیین |
3 |
ملینا آذر نیا |
دکتر حسابی |
17 |
هلیا حاجی ابراهیمی |
مهرآیین |
4 |
زهرا دل روشن |
شهدای صا ایران |
18 |
آناهل قلی پور |
17شهریور |
5 |
فاطمه رحمانی |
علی محمد دوستان |
19 |
غزل جعفری |
علوم پزشکی |
6 |
هلیا قلی پور |
شهدای صا ایران |
20 |
دلنیا افشاری |
نخبگان امید فردا |
7 |
ضحی غلامی |
دکتر حسابی |
21 |
رونیکا تجویدی |
نخبگان امید فردا |
8 |
نسیم بیات پور |
دکتر حسابی |
22 |
ارشین رباعی |
نخبگان امید فردا |
9 |
پارمیس خشنودیان |
ابوقداره |
23 |
کیمیا پارسا |
علوم پزشکی |
10 |
زهرا قاسمی |
پرند |
24 |
نازنین زهرا سلطانی |
علوم پزشکی |
11 |
معصومه اکبری |
اباذر منفرد |
25 |
هیلا رشیدی |
نخبگان امید فردا |
12 |
فاطمه شجاعت |
مهرآیین |
26 |
پانیا ظهیری |
نخبگان امید فردا |
13 |
درنیکا آرش مهر |
مهرآیین |
27 |
ریحانه محمدی |
نخبگان امید فردا |
14 |
نیوشا برکتی |
مهرآیین |
28 |
آنیسا یاربخش |
نخبگان امید فردا |
پ) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی پنجم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 17 الی 18:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
مریم افسری |
17شهریور |
18 |
مهرسا هاشمی |
نخبگان امید فردا |
2 |
پارمیدا پور نعمتی |
17شهریور |
19 |
پارمیس محمدی |
دانشگاه |
3 |
رزمینا شریفی |
17شهریور |
20 |
رستا احدی مهر |
علوم پزشکی |
4 |
هانیه شریعتی نیا |
17شهریور |
21 |
مریم رحیمی |
نخبگان امید فردا |
5 |
نازنین زهرا ریحانی |
17شهریور |
22 |
آرشیدا خسروی |
علوم پزشکی |
6 |
ثنا ابراهیمی |
17شهریور |
23 |
روناک جهاندیده |
علی محمد دوستان |
7 |
مهتا هوشیار |
17شهریور |
24 |
جانان حقیقت جو |
مهرآیین |
8 |
فاطمه نجفی |
ابوقداره |
25 |
فاطمه حسن پور |
شاهد فاطمه الزهرا |
9 |
تندیس زارع |
17شهریور |
26 |
سارینا جعفرزاده |
مهرآیین |
10 |
عسل حجازی |
ابوقداره |
27 |
دریا آذری |
علی محمد دوستان |
11 |
دینا پیراسته |
17شهریور |
28 |
ساینا رضایی فرد |
مهرآیین |
12 |
الیسا کوهکن |
17شهریور |
29 |
پریسا حکیمی فرد |
دانشگاه |
13 |
دینا جوکار |
17شهریور |
30 |
زهرا عبودی |
مهرگان |
14 |
آیسا تاج مال |
17شهریور |
31 |
فاطمه مصباحی |
شاهد فاطمه الزهرا |
15 |
کوثر نادی |
نخبگان امید فردا |
32 |
بهار جعفری |
نخبگان |
16 |
آناهیتا عبودی |
نخبگان امید فردا |
33 |
ریحانه دارائی |
دانشگاه |
17 |
هدی نوری کوچی |
نخبگان امید فردا |
34 |
فاطمه ضرغامی |
فرهنگ 2 |
ت) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی پنجم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 9:30 الی 10:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
نرگس بیات پور |
دکتر حسابی |
16 |
الینا خلج |
17شهریور |
2 |
ملیکا بهرامی |
ابوقداره |
17 |
بهسا باقری |
مهرآیین |
3 |
هلنا هیبتی |
دکتر حسابی |
18 |
فاطیما نامور |
مهرآیین |
4 |
نگار اخلاقی |
فرهنگ |
19 |
ساینا درویش دانا |
مهرآیین |
5 |
ثمین کاظمی لاری |
شهدای صا ایران |
20 |
زهرا طهماسبی |
17شهریور |
6 |
فاطمه یزدانی |
دکتر حسابی |
21 |
فاطمه یزدانپناهی |
نخبگان امید فردا |
7 |
ترنم محمدی |
اسوه پارس |
22 |
الینا سلمان فرد |
نخبگان امید فردا |
8 |
ساینا صیادی |
پرند |
23 |
سارا معینی افشاری |
نخبگان امید فردا |
9 |
لیلا عاطفت فر |
اباذر منفرد |
24 |
رئوفه سادات فرنیا |
فرهنگ2 |
10 |
کیمیا حیدری |
شهدای صا ایران |
25 |
آنیتا قبله |
نخبگان امید فردا |
11 |
یلدا عبدالهی |
مهرآیین |
26 |
الینا راستی |
علوم پزشکی |
12 |
نیاز قاضی پور |
مهرآیین |
27 |
به آفرید محمد ولی پور |
علوم پزشکی |
13 |
دنیا هاشم زاده |
مهرآیین |
28 |
پارمیدا رحمانیان |
نخبگان امید فردا |
14 |
پارمیدا انصاری |
مهرآیین |
29 |
نیوشا محمدی |
علوم پزشکی |
15 |
ساینا صالحی |
مهرآیین |
30 |
سانیا زارع |
علوم پزشکی |
ث) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی ششم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 18:30 الی 19:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
یاسمن دبیری |
دکتر حسابی |
17 |
فائزه حسینی |
حافظ2 |
2 |
پارمیس پاپری زاده |
دکتر حسابی |
18 |
فاطمه فتحی |
شهدای صا ایران |
3 |
مبینا مهبودی |
دکتر حسابی |
19 |
مژگان راستی پیشه |
17شهریور |
4 |
فاطیما اژدری |
علوم پزشکی |
20 |
ثنا هاشمی |
17شهریور |
5 |
آیسان ایروانی |
علوم پزشکی |
21 |
مریم گرامی زاده |
حافظ2 |
6 |
باران فصلی |
دکتر حسابی |
22 |
ملینا موسوی |
نخبگان امید فردا |
7 |
نیکا خوش آمدی |
علوم پزشکی |
23 |
نگارمومنی |
نخبگان امید فردا |
8 |
فاطمه افسری |
علوم پزشکی |
24 |
مریم مجاهد |
نخبگان امید فردا |
9 |
دنیا ذکاوت |
علوم پزشکی |
25 |
فاطمه پناهی |
نخبگان امید فردا |
10 |
سارا امیدواری |
17شهریور |
26 |
زهرا جهاد |
نخبگان امید فردا |
11 |
شاینا پارسا |
17شهریور |
27 |
آواراسخ |
دانشگاه |
12 |
فاطمه زهرا قائد محمدی |
17شهریور |
28 |
ملیکا سادات فکور پور |
نخبگان امید فردا |
13 |
نرجس نیک اقبال |
فرهنگ |
29 |
دینا دهقان |
نخبگان امید فردا |
14 |
طنین کاوه ای |
17شهریور |
30 |
نگارمنتخب |
نخبگان امید فردا |
15 |
ریحانه قائمی |
17شهریور |
31 |
زهرا ساختمانیان |
مهرآیین |
16 |
آیناز محمودی |
فرهنگ |
|
|
|
ج) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی ششم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 11 الی 12:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
آیسا رضایی |
مهرآیین |
17 |
ریحانه یوسف نژاد |
دکتر حسابی |
2 |
آوا مظفری |
17شهریور |
18 |
فاطمه بصیری |
فرهنگ |
3 |
صدف عباسی |
17شهریور |
19 |
سیده فاطمه موسوی |
دکتر حسابی |
4 |
مهسا یاسمیان |
17شهریور |
20 |
مبینا دهقان ابنوی |
پرند |
5 |
ساغر خوارزمی |
مهرآیین |
21 |
آرمیتا فلاح |
فرهنگ |
6 |
سایان شیر گیر |
مهرآیین |
22 |
فاطمه قائد شرفی |
نخبگان امید فردا |
7 |
نرجس مزدوری |
17شهریور |
23 |
نیایش تقی زاده |
نخبگان امید فردا |
8 |
ساغر شکراله زاده |
17شهریور |
24 |
دنیا مقرنس بند |
نخبگان امید فردا |
9 |
فاطمه مصباحی(صبا) |
17شهریور |
25 |
آیسا زارعی |
نخبگان امید فردا |
10 |
آلا عالیشوندی |
17شهریور |
26 |
نیوشا چراغ زاده |
شهدای صا ایران |
11 |
سما احمدی |
17شهریور |
27 |
پریا فاضلی |
شهدای صا ایران |
12 |
فاطمه توکلی پور |
دکتر حسابی |
28 |
آنیتا ملک زاده |
علوم پزشکی |
13 |
آیناز امیدی |
دکتر حسابی |
29 |
رضوان هرمزی |
اباذر منفرد |
14 |
زهرا نعمتی |
فرهنگ |
30 |
هیلدا غضنفری |
نخبگان امید فردا |
15 |
پرنیا حیدری |
پرند |
31 |
ناردین آستانه |
نخبگان امید فردا |
16 |
ساینا امیری |
فرهنگ |
32 |
صبا کمالی |
علوم پزشکی |