از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمام مدارس متوسطه اول دختران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول پیشرفته المپیاد ریاضی
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله نتایج مرحله اول المپیاد علوم و ریاضی و انرژی های نو به شرح زیر اعلام می گردد. شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند .
موارد مهم :
1-مرحله دوم پیشرفته در تابستان طبق جدول زیر برگزار می شود.
2-مطالب کلاس یک سوم کتاب سال تحصیلی جدید می باشد.( مثلا اگر امسال پایه هفتم هستند ، یک سوم مطالب کتاب علوم هشتم تدریس می شود.)
3- نفرات اول تا سوم برگزیده در هفته پژوهش آذر ماه 98 در دوازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا برگزار می شود با لوح تقدیر و هدایا تقدیر خواهند شد.
4-مجموع نمرات پیشرفته اول و دوم ملاک انتخاب رتبه های اول تا سوم خواهد بود .
5- حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است. عدم حضور به منزله انصراف می باشد .
6- ثبت نام در اولین جلسه تابستان روز پنجشنبه 98/03/30 خواهد بود .
7- مبلغ 70 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
ساعت / روز |
9:20 - 8 |
10:50 – 9:30 |
12:20 - 11 |
---|---|---|---|
پنجشنبه شروع کلاس 98/03/30 (روزهای تشکیل کلاس : 30خرداد - 6 و 13 و 20 و 27 تیرماه – 3 و 10 و 17 و 24 مرداد ماه - آزمون 31 مرداد ماه ) |
ریاضی پیشرفته دوم هفتم |
ریاضی پیشرفته دوم نهم |
ریاضی پیشرفته دوم هشتم |
علوم پیشرفته دوم نهم |
علوم پیشرفته دوم هشتم |
علوم پیشرفته دوم هفتم |
|
|
انرژی های نو پیشرفته دوم ابتدایی و متوسطه اول |
انرژی های نو مقدماتی ابتدایی و متوسطه اول |
د) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد ریاضی هفتم
( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 8 الی 9:20 – شروع کلاس پنجشنبه 98/03/30)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
بهار زارع |
فرزانگان |
11 |
فاطمه صالحیان فر |
پیشتازان |
2 |
محدثه داور پناه |
فرزانگان |
12 |
ستاره هوشمند |
امین فاطمه الزهرا |
3 |
مریم دشتستانی |
دکتر حسابی |
13 |
تارا گنبدی |
فرشتگان |
4 |
فاطمه دوست فاطمه |
الزهرا |
14 |
سپیده رعیتی |
فرزانگان |
5 |
غزاله انصاری فر |
فرزانگان |
15 |
مریم نصیبی |
الزهرا |
6 |
سعیده صفی |
فرزانگان |
16 |
نگین زارع |
علوم ومعارف شهید مطهری |
7 |
دلارا فریادی |
فرشتگان |
17 |
آیدا باستانی |
دکتر حسابی |
8 |
ملینا هنرمند |
الزهرا |
18 |
گلنوش حسین پور |
شهید نعمت الهی |
9 |
آهو محمدی |
فرشتگان |
19 |
هلنا گلشن |
الزهرا |
10 |
فاطمه حیدری |
فرشتگان |
20 |
ملیکا حسن نیا |
علوی |
ه) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد ریاضی هشتم
( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 11 الی 12:20 – شروع کلاس پنجشنبه 98/03/30)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
هستی هاشمی |
فرشتگان |
9 |
دایانا والی پور |
فرشتگان |
2 |
زهرارخساری |
فرشتگان |
10 |
آیدا بهرمن |
برادران ابراهیمی |
3 |
بهاره موسوی |
الزهرا |
11 |
آناهیتا شاهین |
برادران ابراهیمی |
4 |
نسترن کریمی |
دکتر معطری |
12 |
سانیا منوچهری |
شاهد5 |
5 |
مریم عطروش |
فرشتگان |
13 |
هانیه فرامرزی |
اباصالح(عج) |
6 |
پریا قربانی |
فرشتگان |
14 |
سپیده سالاری |
شهید نعمت الهی |
7 |
حدیث محرابی |
فرزانگان |
15 |
فاطمه گنجویی |
علوی |
8 |
زینب رضایی |
الزهرا |
16 |
سیده ملیکا علامه |
علوی |
و) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد ریاضی نهم
( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 9:30 الی 10:50– شروع کلاس پنجشنبه 98/03/30)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
جاسمین فدوی |
الزهرا |
2 |
تهیلا بهمنش |
الزهرا |
3 |
فوژان صارمی |
دکتر معطری |
4 |
مریم گل رخیان |
علوم پزشکی |
5 |
زهرا آریا |
شاهد5 |
6 |
ریحانه عنبری |
امین فاطمه الزهرا |
7 |
آتوسا خانی |
امین فاطمه الزهرا |
8 |
مائده صفری |
امین فاطمه الزهرا |
9 |
آرتمیس رشیدی |
ابا صالح(عج) |
10 |
درنا جنتی |
برادران ابراهیمی |
11 |
نسترن رئیسی |
امین فاطمه الزهرا |