از:مدیریت آموزش وپرورش ناحیه 2
به : تمامی مدارس متوسطه و ابتدایی پسران وپژوهش سرای رازی
موضوع : برنامه المپیاد های علمی وعملی پژوهش سرای رازی مرحله اول ناحیه 98-1398
با سلام و احترام، ضمن عرض تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی 98– 97 خدمت مدیران و پژوهش یاران محترم بدینوسیله جدول برنامه های پژوهش سرا خدمتتان ارسال می گردد . شایسته است به اطلاع دانش آموزان مستعد و علاقه مند برسانید .
- موارد مهم :
1-نمره ی معدل سال قبل دانش آموز 17 به بالا درمتوسطه وابتدایی بسیا ر خوب باشد .
2- به ازاء هر کلاس 5 نفر در هر المپیاد متوسطه وابتدایی 3نفر معرفی گردد . ( بهترین دانش آموزان در آن رشته از هرکلاس )
المپیاد ها عبارتند از : 1- انیمیشن 2- ریاضی 3- علوم 4- لیزر و اپتیک 5- انرژی های نو 6-سلولهای بنیادی( فقط متوسطه) 7- نانو(فقط متوسطه)8-نجوم(فقط ابتدایی)
3- دانش آموزان کلاس های هفتم وهشتم و نهم ودهم متوسطه وچهارم وپنجم وششم ابتدایی ( کلاس سوم ابتدایی فقط انرژیهای نو)می توانند شرکت کنند.
4- هر دانش آموز می تواند فقط در یک المپیاد علوم وریاضی ویک المپیاد دیگرشرکت نماید .
5- برای هر المپیاد10 جلسه کلاس آموزشی ، عملی و آزمایشگاهی برگزار می شودبرای هرجلسه مبلغ هفت هزار تومان به شماره حساب 4150156512003 بانک ملی شعبه فلسطین واریز گردد.(حساب سیبا) مبلغ واریز پس از ثبت نام مسترد نمی گردد.
6 -دانش آموزانی که در المپیادها شرکت می کنند ،می بایست علاقمند به ان المپیاد باشند.( بهترین دانش آموز در آن رشته باشند)
8-دانش آموزان دقت نمایند المپیادهایی که ثبت نام می کنند تداخل با سایر کلاسهایشان نداشته باشد،حضور آنها در کلاس هاالزامی است.
9-فقط دانش آموزانی که در کلاس ها حضور دارند در آزمون پایانی المپیاد شرکت داده می شوند و منتخبین تئوری به مرحله دوم عملی و آزمایشگاهی راه می یابند. حضور دانش آموزان با لباس مناسب الزامی می باشد.
10-- در صورتی که کلاس ها به تعطیلی رسمی برخورد کند ، کلاس های جبرانی بعد از آخرین جلسه تشکیل می شود.
11- ثبت نام توسط پژوهش یار محترم مدرسه با همکاری دبیران مرتبط انجام شود و لیست اسامی طبق فرم پیوست به همراه فیش واریزی حداکثر تا تاریخ پنج شنبه 26/7/ 97 به پژوهش سرا توسط پژوهشیار تحویل داده می شود(پژوهش سرا از ثبت نام موردی معذور است)
12-سر فصل های المپیادهای علمی متناسب با رشته انتخابی در جلسه اول به اطلاع دانش آموزان خواهد رسید.
13-از برگزیدگان نهایی در دوازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا در هفته پژوهش سال98تقدیر به عمل خواهد آمد.
14-زمان برگزاری آزمون المپیادها در آخرین جلسه به اطلاع دانش آموزان خواهد رسید.
15-مکان تشکیل کلاس ها: خیابان قصر دشت –بین چهار راه سینما سعدی و سه راه برق- روبروی کوچه19-پژوهش سرای رازی
16- آدرس پیام رسان ایتا پژوهش سرای رازی ناحیه 2 شیراز shirazrazi2@
الف: دوشنبه ها بعد از ظهر(متوسطه)
19:50-18:30 |
18:20-17 |
16:50-15:30 |
ساعت | روز |
المپیاد ریاضی هفتم |
المپیاد ریاضی نهم |
المپیاد ریاضی هشتم |
دوشنبه ها شروع کلاس ها 30 مهر ماه97 |
المپیاد علوم هفتم |
المپیاد علوم هشتم |
المپیاد علوم نهم |
|
المپیاد لیزر و اپتیک متوسطه هشتم ودهم |
المپیاد نانو متوسطه نهم و دهم |
||
ب:چهار شنبه ها بعد از ظهر(متوسطه) |
|||
19:50-18:30 |
18:20-17 |
16:50-15:30 |
ساعت | روز |
|
المپیاد سلول های بنیادی نهم و دهم |
المپیاد سلول های بنیادی هفتم و هشتم |
چهار شنبه ها شروع کلاس ها دوم آبان ماه97 |
المپیاد انرژی های نو نهم ودهم |
المپیاد انرژی های نو هشتم |
المپیاد انرژی های نو هفتم |
|
رباتیک2 |
الکترونیک2 |
رباتیک1 |
|
الکترونیک1 |
الف:دوشنبه ها بعد از ظهر(ابتدایی)
19:50-18:30 |
18:20-17 |
16:50-15:30 |
ساعت | روز |
المپیاد ریاضی شیشم |
المپیاد ریاضی پنجم |
المپیاد ریاضی چهارم |
دوشنبه ها شروع کلاس ها هفتم آبان ماه97 |
المپیاد علوم شیشم |
المپیاد علوم پنجم |
المپیاد علوم چهارم |
|
المپیاد فلش ابتدایی و متوسطه |
المپیاد انیمیشن ابتدیی و متوسطه |
||
المپیاد انرژی های نو سوم |
المپیاد انرژی های نو چهارم
|
المپیاد انرژی های نو پنجم و ششم |
|
المپیاد نجوم ابتدایی (چهارم تا ششم) |
المپیاد لیزر و اپتیک پنجم وششم |
|
|
ب:چهار شنبه ها بعد از ظهر(ابتدایی) |
|||
19:50-18:30 |
18:20-17 |
16:50-15:30 |
ساعت | روز |
المپیاد ریاضی چهارم |
المپیاد ریاضی ششم |
المپیاد ریاضی پنجم |
چهار شنبه ها شروع کلاس ها دوم آبان ماه97 |
المپیاد علوم چهارم |
المپیاد علوم پنجم |
المپیاد علوم ششم |
|
رباتیک 2 |
الکترونیک 2 |
رباتیک 1 |
|
الکترونیک 1 |