از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به : تمامی مدارس ابتدایی پسرانه
موضوع : برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم وریاضی ابتدایی پسر
با سلام و احترام ؛ ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله پذیرفته شدگان مرحله اول المپیاد علوم وریاضی پسران معرفی می گردد . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع پذیرفته شدگان برسانید.
موارد مهم :
1-دانش آموزان پذیرفته شده می بایست در یک دوره 4 جلسه ای علوم وریاضی شرکت نمایند.
2-هر دانش آموز پذیرفته شده مبلغ 20 هزار تومان به شماره حساب 4150156512003 بانک ملی واریز نمایند و فیش واریزی را در جلسه اول به همراه داشته باشند.
3- شرکت دانش آموزان پذیرفته شده ، در مرحله دوم الزامی است ، شرکت نکردن در این دوره به منزله انصراف می باشد.
4- دانش آموزان پذیرفته شده مرحله دوم به جشنواره های استانی و کشوری معرفی می شوند و در یازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا تقدیر خواهند شد .
5- کلاس های به مدت 4 هفته روزهای چهارشنبه (کلاس چهارم ساعت 17:20- 16 ) و ( کلاس پنجم ساعت 18:50 – 17:30 ) و ( کلاس ششم ساعت 20/20 – 19 ) و شروع کلاس روز چهارشنبه 22/1/97 می باشد.
الف) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد علوم چهارم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای چهارشنبه (ساعت 17:20- 16 ) و شروع کلاس 22/1/97
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
محمد مجتبی بناکار |
طاها |
2 |
امیر حسین محبوب |
طاها |
3 |
ارسطو عسکری |
دانشگاه |
4 |
امیر محمد خلج |
شهدای صا ایران |
5 |
دانیال شریفی |
شهدای صا ایران |
6 |
امیر حسین نعمت الهی |
سیمای فرهنگ |
7 |
مهدی یاسمی |
دانشگاه |
8 |
محمد حسین دینکانی |
طاها |
9 |
علیرضا یزدانی |
دکتر حسابی |
10 |
ابوالفضل چاره جو |
دانشگاه |
11 |
روزبه شریف زاده |
علوم پزشکی |
12 |
امیر علی زارعی |
اسداله پروا |
13 |
محمد هادی پولادیان |
طاها |
14 |
محمد سروش رو حانی |
دکترحسابی |
15 |
باربد مهرزاد |
علوم پزشکی |
16 |
محمد حسین احمد شاهی |
پیام انقلاب |
17 |
امیر علی نرجس پور |
سبلان |
18 |
امیر علی دهقان |
شهدای صا ایران |
19 |
محمد برهان لاری متفکر |
شاکرین |
20 |
علیرضا نوروزی |
علوم پزشکی |
21 |
آرین جعفر زاده |
شهدای صا ایران |
22 |
امیر حسین مقدس |
توکلیان |
23 |
امیر حسین خلج |
شهدای صا ایران |
ب) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد ریاضی چهارم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای چهارشنبه (ساعت 17:20- 16 ) و شروع کلاس 22/1/97
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
سبحان اسفندیاری |
طاها |
2 |
علیرضا زارع |
معارف2 |
3 |
امیر علی یزدان پناه |
علوی |
4 |
سید امیر محمد موسوی |
طاها |
5 |
سپهر سلطانی |
طاها |
6 |
کیان رحمان نیا |
علوم پزشکی |
7 |
علی کریمی |
سیمای فرهنگ |
8 |
پارسا نظری |
طاها |
9 |
محمد مهدی اسکندری |
اسوه پارس |
10 |
بردیا قره قانی |
دانشگاه |
11 |
سید امیر علی حسینی |
شاهد جناب |
12 |
بهراد کریمی |
دانشگاه |
13 |
فرهود چالشگر |
دکتر حسابی |
14 |
امیر علی تواضع |
شهدای صا ایران |
15 |
حسین ابراهیمی |
دانشگاه |
16 |
محمد علی یزدانی فرد |
توحید |
17 |
ایلیا اسدی پویا |
اسوه پارس |
18 |
محمد یوسف حق جو |
نسل هوشمند فردا |
19 |
آرتین سلیمی |
علوم پزشکی |
ج) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد علوم پنجم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای چهارشنبه (ساعت 18:50 – 17:30) و شروع کلاس 22/1/97
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
ارشیا عبدالملکی |
دانشگاه |
2 |
سپهرنوربخش |
علوی |
3 |
کوروش شریف زاده |
علوی |
4 |
مبین مقیمی |
دانشگاه |
5 |
محمد امین تهمتن |
علوم پزشکی |
6 |
نیما مداحی |
طاها |
7 |
آرین شریفیان |
طاها |
8 |
محمد اریا رجایی |
علوی |
9 |
کسری شکوهی |
طاها |
10 |
اردلان اسلامی |
طلوع دانش |
11 |
امیر حسین برزگر |
معارف 2 |
12 |
سروش تخشید |
علوم پزشکی |
13 |
ابوالفضل آزادی |
سیمای فرهنگ |
14 |
محمد متین ثابت |
علوم پزشکی |
15 |
امیر محمد جعفری |
طاها |
16 |
علیرضا حیدری |
طاها |
17 |
محمد پارسا نوروزی |
معارف |
18 |
امیر رضا پارس راد |
طاها |
19 |
امیر حسین هور شناس |
شهدای صا ایران |
20 |
امیر عباس علیزاده |
معارف 2 |
21 |
محمد احسان شریفی |
طاها |
22 |
ابتین یزدی |
طاها |
23 |
اروند دریسی |
علوم پزشکی |
24 |
محمد امین عنایت فرد |
پیام انقلاب |
د) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد ریاضی پنجم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای چهارشنبه (ساعت 18:50 – 17:30) و شروع کلاس 22/1/97
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
مهدی شکر ریزی |
معارف2 |
2 |
محمد حکانلو |
معارف2 |
3 |
پارسا هاشمی نسب |
علوم پزشکی |
4 |
پارسا احمد نژاد |
معارف2 |
5 |
حسن اسلامی |
شهدای صا ایران |
6 |
آرمین کریمی |
خوارزمی 2 |
7 |
پوریا عباسی |
علوی |
8 |
آرتین با عزت |
دانشگاه |
9 |
سورنا فولادی وندا |
طاها |
10 |
پویا محمدی |
علوم پزشکی |
11 |
محمد مهدی اصنافی |
طاها |
12 |
ماهبد تقی زاده |
روزبهان |
13 |
امیر حسین صدری |
علوم پزشکی |
14 |
بابک بیات |
علوم پزشکی |
15 |
ایلیا پور احمدی |
شاهد جناب |
16 |
آریا طالبی |
نسل هوشمد فردا |
17 |
امیر حسین خورشیدی |
دانشگاه |
18 |
مرصاد مرادی |
علوی |
19 |
آرمین یزدان پناه |
پیام انقلاب |
20 |
امیر رفعتی |
علوی |
ه) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد علوم ششم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای چهارشنبه (ساعت 20/20 – 19) و شروع کلاس 22/1/97
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
علی حمیدی |
علوم پزشکی |
2 |
سجاد سبحانی |
توحید |
3 |
فربد علی نژاد |
علوم پزشکی |
4 |
شایان معصوم |
دانشگاه |
5 |
رهام رازقیان |
علوم پزشکی |
6 |
امیر محمد هوشیار |
دکتر حسابی |
7 |
آرمین اسکندری |
طاها |
8 |
پرهام سرایلو |
علوی |
9 |
محمد امین حمیدی |
غدیر |
10 |
سپهر سهم الدینی |
دانشگاه |
11 |
آرمان اسکندری |
طاها |
12 |
محمود محمود زاده |
غدیر |
13 |
نیما اتحاد |
شهدای صا ایران |
14 |
امیر رضا جمشیدیان |
خوارزمی |
15 |
ماهان خرمی نژاد |
دانشگاه |
16 |
راد بهادری |
طاها |
17 |
رضا محمدی |
شهدای صاایران |
18 |
محمد مهدی محمدی |
پیام انقلاب |
19 |
عرفان شامخی |
دانشگاه |
20 |
محمد امین شریفی |
طاها |
21 |
بهراد رستمی نیا |
دانشگاه |
22 |
پارسا رشیدی |
دانشگاه |
23 |
علیرضا خاتمی |
دانشگاه |
24 |
محمد رضا اسلامی نیا |
معارف |
و) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد ریاضی ششم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای چهارشنبه (ساعت 20/20 – 19 ) و شروع کلاس 22/1/97
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
ارشام زندی |
علوم پزشکی |
2 |
امیر مهدی اکرمی |
دانشگاه |
3 |
راد مهر راحمی |
دانشگاه |
4 |
آرش اکبری |
طاها |
5 |
آرش درود چی |
دانشگاه |
6 |
مبین منشی |
علوم پزشکی |
7 |
پرهام خورشیدی |
علوم پزشکی |
8 |
ارشان جنوبی |
دانشگاه |
9 |
حسین دهنوی |
طاها |
10 |
آرتین اطاعتی |
نسل هوشمند فردا |
11 |
محمد امین پیروی |
دکتر حسابی |
12 |
محمد اکبری |
شهدای صا ایران |
13 |
بهیاد بحرانی |
طاها |
14 |
آرین حسن لی |
توحید |
15 |
معید کاشانی |
طاها |
16 |
امیر حسین مس فروش |
مهرتابان |
17 |
پارسا حق نیا |
دانشگاه |
18 |
سروش حسینی |
طاها |
19 |
علیرضا جعفری |
شهدای صا ایران |
20 |
علی قائد شرفی |
دانشگاه |