از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به : تمامی مدارس متوسطه اول و دوم
موضوع : برگزیدگان مرحله اول المپیاد لیزر و اپتیک
با سلام و احترام ؛ ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله پذیرفته شدگان مرحله اول المپیاد لیزر و اپتیک دختران و پسران معرفی می گردد . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع پذیرفته شدگان برسانید.
موارد مهم :
1-دانش آموزان پذیرفته شده می بایست در یک دوره 7 جلسه ای لیزر شرکت نمایند.
2-هر دانش آموز پذیرفته شده مبلغ 50 هزار تومان (دختران) به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی و (پسران) به شماره حساب 4150156512003 بانک ملی واریز نمایند و فیش واریزی را در جلسه اول به همراه داشته باشند.
3- شرکت دانش آموزان پذیرفته شده ، در مرحله دوم الزامی است ، شرکت نکردن در این دوره به منزله انصراف می باشد.
4- دانش آموزان پذیرفته شده مرحله دوم به المپیاد استانی راه می یابند.
5- کلاس های دختران دو جلسه در هفته روزهای یکشنبه و پنجشنبه ( شروع کلاس روز پنجشنبه 23/1/97 ) و کلاس های پسران دوجلسه در هفته روزهای دوشنبه و چهارشنبه ( شروع کلاس روز دوشنبه 20/1/97 ) می باشد.
الف) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد لیزر و اپتیک پایه هشتم پسر
روزهای تشکیل کلاس دو جلسه در هفته دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 17:20 – 16 ( شروع کلاس روز دوشنبه 20/1/97 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
عرشیا اسلامی |
دستغیب |
2 |
عرشیا محمودی |
معارف 1 |
3 |
رامتین درستكار |
نمونه دولتی توحید |
4 |
محمد مهدی فلاحتی |
نمونه دولتی توحید |
5 |
علی زارعی |
خسرو آصف |
6 |
محمد حسین اسمعیل زاده |
علوم پزشكی |
7 |
علیرضا خرد |
دستغیب |
8 |
آترین خادمی |
علوم پزشكی |
9 |
سینا منصوری |
معارف 1 |
ب) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد لیزر و اپتیک پایه هشتم دختر
روزهای تشکیل کلاس دو جلسه در هفته یکشنبه ها ساعت 20/17 - 16 و پنجشنبه ها ساعت 9:50 – 8:30 (شروع کلاس روز پنجشنبه 23/1/97 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
كاملین جمعه پور |
فرزانگان 1 |
2 |
محدثه ساسان پور |
الزهرا |
3 |
مبینا اسمعیلی فرد |
امین فاطمه الزهرا |
4 |
رومینا دهقان |
پیشتازان |
5 |
سارینا كشاورز |
فرزانگان 1 |
6 |
كتایون كجوری |
فرزانگان 1 |
7 |
فاطمه رحمانیان |
امین فاطمه الزهرا |
8 |
پرنیان ابراهیمی |
دكتر معطری |
9 |
نیایش ایزدی |
دكتر معطری |
10 |
زهرا فرحناك |
امین فاطمه الزهرا |
11 |
زهرا عباسی |
شهید وطن پور |
12 |
مریم میریان |
شهید وطن پور |
13 |
آیلین شیرزاده حقیقی |
الزهرا |
ج) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد لیزر و اپتیک پایه دهم دختر
روزهای تشکیل کلاس دو جلسه در هفته یکشنبه ها ساعت 18:15 – 17:30 و پنجشنبه ها ساعت 11:20 - 10 (شروع کلاس روز پنجشنبه 23/1/97 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
فاطمه رمضان زاده |
فرزانگان 1 |
2 |
مائده دهقان |
فرزانگان 1 |
3 |
سمیه حسینی |
امتیاز |
4 |
زینب پاسالاری |
محدثه |
5 |
سیده زهرا قائمی |
محدثه |
6 |
فاطمه هاشم پور |
علوی |