از: مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به: مدارس متوسطه اول دختران
موضوع: پذیرفته گان مرحله اول المپیادهای علوم و ریاضی دختران در پژوهش سرای رازی
با سلام و احترام ،ضمن عرض تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند دانش آموزان دختر پذیرفته شده مرحله اول المپیادهای علوم و ریاضی که در پژوهش سرای رازی شرکت کردند به شرح زیر می باشد ، شایسته است موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان پذیرفته شده برسانید.
موارد مهم:
1-دانش آموزان پذیرفته شده می بایست در یک دوره 4 جلسه ای ایده پردازی و خلاقیت در زمینه انرژی های نو شرکت نمایند.
2-هر دانش اموز مبلغ 20 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهشسرای رازی واریزنماید.(فیش واریزی را در اولین جلسه همراه داشته باشند.)
3-شرکت دانش آموزان پذیرفته شده الزامی است ، شرکت نکردن در دوره به منزله انصراف می باشد.
4- در جلسه اول حضور یکی از اولیا بلامانع است.
5- دانش آموزان پذیرفته شده در مرحله دوم ( انرژی های نو) به جشنواره های استانی و کشوری معرفی می شوند.
6- اولین جلسه توجیهی دانش آموزان روز سه شنبه 15/12/96 ( پایه هفتم ساعت 16- 15 ، پایه هشتم ساعت 10/ 17 – 10/16 ، پایه نهم ساعت 20/18 – 20/17 )، جلسه دوم 21 فروردین ، جلسه سوم 28 فروردین ، جلسه چهارم 4 اردیبهشت برگزار می گردد.
6- اسامی دانش آموزان به شرح زیر می باشد.
الف) برگزیدگان مرحله اول هفتم علوم و ریاضی دختران :
جلسه اول سه شنبه 15/12/96 ساعت 16- 15 ، جلسه دوم 21 فروردین ، جلسه سوم 28 فروردین، جلسه چهارم 4 اردیبهشت ( سه جلسه بعداز عید ساعت 20/16 – 15 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
1 |
مانا مجلسی |
فرزانگان |
هفتم |
2 |
مهسا غلامی |
الزهرا |
هفتم |
3 |
یگانه رفیعی |
فرزانگان |
هفتم |
4 |
شیدا شیخی |
فرزانگان |
هفتم |
5 |
زهرا جهان بکام |
فرزانگان |
هفتم |
6 |
صبا صداقت |
الزهرا |
هفتم |
7 |
پریناز هاشمی |
دانشگاه |
هفتم |
8 |
هانیه ایروانی |
الزهرا |
هفتم |
9 |
نرگس نوروزی |
امین فاطمه الزهرا |
هفتم |
10 |
سپیده ارجمندی |
الزهرا |
هفتم |
11 |
غزال امیری |
دانشگاه |
هفتم |
12 |
ملیکا شاهسونی |
اباصالح (عج) |
هفتم |
13 |
ملیکا سپهری |
پیروی |
هفتم |
14 |
فاطمه الوندی مهر |
اباصالح(عج) |
هفتم |
15 |
تابان زمانی |
فرشتگان |
هفتم |
16 |
مریم جوکار |
شاهد5 |
هفتم |
17 |
فاطیما پور محمد |
دکتر معطری |
هفتم |
18 |
رویا طهماسبی |
فرشتگان |
هفتم |
19 |
کیانا عباسی |
دکتر معطری |
هفتم |
20 |
شقایق نوری |
شاهد5 |
هفتم |
21 |
بیتا موسوی |
دکتر معطری |
هفتم |
22 |
نرجس اسدالهی |
دکتر معطری |
هفتم |
23 |
سیده آیدا مهدوی |
فرزانگان |
هفتم |
24 |
مهدیه آب شیرینی |
فرزانگان |
هفتم |
25 |
سما قدیری |
فرزانگان |
هفتم |
26 |
یلدا اعتماد |
فرزانگان |
هفتم |
27 |
فاطمه شمس |
فرزانگان |
هفتم |
28 |
مینا ثاقب |
فرزانگان |
هفتم |
29 |
روژینا خلیفه |
الزهرا |
هفتم |
30 |
نرگس یعقوبی |
فرزانگان |
هفتم |
31 |
ساغر بیگی |
فرزانگان |
هفتم |
32 |
آتریسا هرمز زاده |
فرزانگان |
هفتم |
33 |
کیمیا رحیمی |
فرزانگان |
هفتم |
34 |
یاسین دهقانی |
فرشتگان |
هفتم |
35 |
پریا قربانی |
فرشتگان |
هفتم |
36 |
هستی هاشمی |
فرشتگان |
هفتم |
37 |
زهرا رخساری |
فرشتگان |
هفتم |
38 |
مهدیه الوندی مهر |
اباصالح |
هفتم |
39 |
حدیث رحیمی |
امین فاطمه الزهرا |
هفتم |
40 |
فاطمه جهان فرح |
شاهد5 |
هفتم |
41 |
غزل بهروزیان |
اباصالح |
هفتم |
42 |
نازنین گودرزی |
اباصالح |
هفتم |
43 |
زهرا اورنگی |
امین فاطمه الزهرا |
هفتم |
ب) برگزیدگان مرحله اول هشتم علوم و ریاضی دختران :
جلسه اول سه شنبه 15/12/96 ساعت 10/17 – 10/16 ، جلسه دوم 21 فروردین ، جلسه سوم 28 فروردین، جلسه چهارم
4 اردیبهشت ( سه جلسه بعداز عید ساعت 50/17 – 30/16 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
1 |
کتایون کجوری |
فرزانگان |
هشتم |
2 |
آناهیتا رمضانی |
الزهرا |
هشتم |
3 |
تارا نجیبی |
فرزانگان |
هشتم |
4 |
کوثر یاسمی |
الزهرا |
هشتم |
5 |
سرور سراج |
فرزانگان |
هشتم |
6 |
پریسا عزیزی |
فرزانگان |
هشتم |
7 |
سارینا مورانی |
فرزانگان |
هشتم |
8 |
یاسمین خواجه نوری |
دانشگاه |
هشتم |
9 |
گلنوش رفیعی |
الزهرا |
هشتم |
10 |
مریم نظریه |
دانشگاه |
هشتم |
11 |
پارمیس فهندژ |
علوم پزشکی |
هشتم |
12 |
کیمیا نوابی |
شهید رجبی |
هشتم |
13 |
مریم زارع |
شهید رجبی |
هشتم |
14 |
کیمیا صباغ |
امین فاطمه الزهرا |
هشتم |
15 |
اسما امینی |
احسان |
هشتم |
16 |
المیرا عباسی |
دکتر معطری |
هشتم |
17 |
پرنیان تقی زاده |
امین فاطمه الزهرا |
هشتم |
18 |
محدثه ده بزرگی |
علوی |
هشتم |
19 |
آتاناز ابراهیمی |
شاهد 5 |
هشتم |
20 |
حدیث ملک پور |
شاهد 5 |
هشتم |
21 |
آیسا نجفی |
نرگس |
هشتم |
22 |
نازنین امانت |
شاهد 5 |
هشتم |
23 |
ستاره اوژند |
علوی |
هشتم |
24 |
حدیث حیدری |
دکتر معطری |
هشتم |
25 |
سیده فاطمه حسینی |
امین فاطمه الزهرا |
هشتم |
26 |
سارینا کشاورز |
فرزانگان |
هشتم |
27 |
ثریا طباطبایی |
فرزانگان |
هشتم |
28 |
سارا استوار |
الزهرا |
هشتم |
29 |
فاطمه خدری |
فرزانگان |
هشتم |
30 |
ساحل خوشاب |
فرزانگان |
هشتم |
31 |
تهیلا بهمنش |
الزهرا |
هشتم |
32 |
مهتا زارع |
فرزانگان |
هشتم |
33 |
یاسمن خدامی |
اباصالح |
هشتم |
34 |
زهرا رودکی |
امین فاطمه الزهرا |
هشتم |
35 |
روبیتا جوکار |
شاهد5 |
هشتم |
36 |
هستی یزدانی زاده |
شاهد 5 |
هشتم |
37 |
فاطمه رحمانیان |
امین فاطمه الزهرا |
هشتم |
38 |
پریسا شکوهی |
دکتر معطری |
هشتم |
39 |
مریم فتوح آبادی |
امین فاطمه الزهرا |
هشتم |
40 |
دیانا شعیب |
شهید نعمت الهی |
هشتم |
41 |
یگانه آریا |
پیروی |
هشتم |
ج) برگزیدگان مرحله اول نهم علوم و ریاضی دختران :
جلسه اول سه شنبه 15/12/96 ساعت 20/18 – 20/17 ، جلسه دوم 21 فروردین ، جلسه سوم 28 فروردین، جلسه چهارم
4 اردیبهشت( سه جلسه بعداز عید ساعت 20/19 – 18)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
1 |
نیلیا جمشیدفر |
دکتر معطری |
نهم |
2 |
نازنین علمدار |
علوی |
نهم |
3 |
زهرا احمد خانی |
دکتر معطری |
نهم |
4 |
فاطمه جولا |
دکتر معطری |
نهم |
5 |
زینب حمیدیان |
پیشتازان |
نهم |
6 |
نگین جعفری |
علوی |
نهم |
7 |
نازنین نوذری |
پیشتازان |
نهم |
8 |
حدیث داوودی |
دکتر معطری |
نهم |
9 |
فاطمه سیفی |
دانشگاه |
نهم |
10 |
غزل زارع |
الزهرا |
نهم |
11 |
کیانا کیانی پور |
دانشگاه |
نهم |
12 |
کیمیا قاضی پور |
دانشگاه |
نهم |
13 |
الهه محمد خانی |
پیروی |
نهم |
14 |
سیده مهسا لقمانی |
دانشگاه |
نهم |
15 |
فاطمه علمداری |
دانشگاه |
نهم |
16 |
سارا برزگر |
شاهد 5 |
نهم |
17 |
نرگس ریاعی |
شهید نعمت الهی |
نهم |
18 |
منا نظامیان پور |
نرگس |
نهم |
19 |
شیما خرم دل |
نرگس |
نهم |
20 |
آیلین اسماعیلی |
نرگس |
نهم |
21 |
پریا کشاورز |
نرگس |
نهم |
22 |
فاطمه حیدری |
نرگس |
نهم |
23 |
پارمیس پور علی تنگستانی |
یاس سپید |
نهم |
24 |
نگین سالمی |
فرزانگان |
نهم |
25 |
مهتا صفایی |
فرزانگان |
نهم |
26 |
الهه حسنی |
امین فاطمه الزهرا |
نهم |
27 |
هانیه علیزاده |
دانشگاه |
نهم |
28 |
فاطمه طهرانی |
دانشگاه |
نهم |
29 |
سیده زهرا حسینی نژاد |
اباصالح |
نهم |
30 |
زهرا کریمی |
شهید نعمت الهی |
نهم |
31 |
مهسا سلطانیان |
اباصالح |
نهم |
32 |
آیدا معتضدیان |
دکتر حسابی |
نهم |
33 |
نازنین ریحانی منفرد |
شاهد5 |
نهم |
34 |
زهرا باقرنتاج |
شاهد5 |
نهم |
35 |
ملیکار جوکار |
شاهد5 |
نهم |