از: مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به: تمامی مدارس
موضوع: نتایج سومین مسابقات دومینو دانش آموزی شیراز
با سلام و احترام پژوهش سرای رازی ناحیه 2، سومین مسابقه دومینو شیراز درتاریخ 25 و 26 بهمن ماه 94 برگزار نمود.
این دوره از مسابقات با حضور 870 دانشآموز از مدارس نواحی شیراز در قالب 175 تیم در تاریخ 25/11/1394 الی 26/11/1394، در سالن ورزشی شهید شیر علی سلطانی اجرا شد.
این دوره از مسابقات در راستای بالا بردن خلاقیت و پرورش مهارتهای اندیشه جوانان این مرز و بوم است، بر اساس بررسی و تایید گروه داوری در نهایت تیم ها در دو مقطع ابتدایی و متوسطه تقسیم خواهند شد که شامل 22 تیم برگزیده ابتدایی و 10 تیم برگزیده متوسطه انتخاب شده اند که در مجموع 32 تیم به مسابقات استانی راه یابی پیدا می کنند که جوائز آن با بیش از 35میلیون ریال به تیم های اول تا سوم اهدا خواهد شد.
جوائز ابتدایی:پایه اول تاسوم و پایه چهارم تا ششم
تیم اول: 5000000 ریال به صورت نقد ، تندیس ، گواهی حضورو لوح تقدیر
تیم دوم: 3000000 ریال به صورت نقد ، تندیس ، گواهی حضورو لوح تقدیر
تیم سوم: 2000000 ریال به صورت نقد ، تندیس ، گواهی حضورو لوح تقدیر
تیم چهارم تا نوزدهم: راه یابی به مرحله استانی ، گواهی حضورو لوح تقدیر
تذکر: پایه اول تا سوم یک میلیون تومان و پایه چهارم تا ششم یک میلیون تومان به صورت جداگانه اهدا خواهد شد.
جوائز متوسطه:
تیم اول: 7000000 ریال به صورت نقد ، تندیس ، گواهی حضورو لوح تقدیر
تیم دوم:5000000 ریال به صورت نقد ، تندیس ، گواهی حضورو لوح تقدیر
تیم سوم: 3000000 ریال به صورت نقد ، تندیس ، گواهی حضور و لوح تقدیر
تیم چهارم تا دهم: راه یابی به مرحله استانی ، گواهی حضور و لوح تقدیر
نکته : زمان مراسم اختتامیه متعاقبا بعد از تعطیلات عید به مدارس اعلام میگردد.
این رقابت دوستانه با همکاری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری شیراز، شهرداری منطقهی 4 شیراز، شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد.
اسامی تیم های برگزیده(اول تا سوم) مسابقه دومینو دانش آموزی شیراز (ابتدایی پایه اول تا سوم)
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
1 |
قهرمانان دومینو |
مبعث (ناحیه 3) |
151 |
محمد مهدی رستمی |
آرش بیات ، امیر علی رشیدی ، محمد مهدی کاظمی نژاد ، محمد رضا صفری |
2 |
-------- |
مبعث (ناحیه 3) |
5/120 |
ابوالفضل جامع بزرگ |
سینا دوستان ، امیر مسعود بهروز ، امیرعلی شهسواری ، امیر محمد قرایی |
3 |
مروارید 2 |
مروارید (ناحیه 3) |
116 |
فاطمه رزگر |
غزل هنرمند ، المیرا کشاورز ، شمیم شکرالهی ، رقیه بنی هاشمی |
اسامی تیم های برگزیده مسابقه دومینو دانش آموزی شیراز چهارم تا ششم ابتدایی
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
1 |
نخبگان |
امام رضا (ع) ناحیه 2) |
174 |
نگار حقیقت |
ریحانه حیدری، صبا صبوکی ، حدیث فرخنده، ریحانه حیدری فرد |
2 |
FG5 |
امام رضا (ع) ناحیه 2) |
154 |
صبا مدرسی پور |
آرمینا نوروزی ، کینا جمالی ، کیمیا ترابی ، هانیه صیدالی |
3 |
گل یاس |
دانشگاه (ناحیه 2) |
148 |
یاسمین ایمانی زاده |
ملیکا ایمانی ، سلوا کریمی ، هستی ابراهیمی ، بهار صادقی |
اسامی تیم های رتبه چهارم تا نوزدهم(دوره ابتدایی پایه اول تاششم)
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
4 |
-------- |
خوارزمی 2 (ناحیه 2) |
144 |
فربد اسکندری |
امیر حسین رضا پور، آرمان تقی زادگان ، پارسا یوسف زاده |
5 |
ایران دومینو |
دکتر حسابی (ناحیه 2) |
5/137 |
شبنم درخشان |
سها صبری ، کیانا فارس نژاد ، ستایش فروزانی ، دیبا فرحی |
6 |
دختران مهرآیین |
مهرآیین (ناحیه 2) |
5/131 |
دنیا دهقان |
ملیکا بهبود ، محدثه یعقوبی ، آیلین زارع |
7 |
پیشتازان مروارید |
مروارید (ناحیه 3) |
129 |
مهسا شعبانی |
زینب پارسایی ، فاطمه فرزانه ، سمانه توکلی ، آیدا دهقانی |
8 |
-------- |
خوارزمی 2 (ناحیه 2) |
5/128 |
محمد هادی نجابت |
دانیال رهبر، عرفان صفایی |
9 |
خورشید سوزان |
شاهد فاطمه الزهرا (س) (ناحیه 2) |
128 |
سارا اتحاد پور |
دیانا آریا پور ، مریم حق جو ، فاطمه گل بهار حقیقی ، زهرا لطیفی |
10 |
--------- |
فرهنگ 2 (ناحیه 2) |
125 |
شبنم بخشی زاده |
زهرا پاشنه طلا ، هانیه حمیده ، ساینا خورشید زاده ، سحر مختاری |
11 |
دومینوسازی |
امام رضا (ع) (ناحیه 1) |
124 |
آرمیتا محصولی |
سارا عبدالهی ، بهاره سجادی ، مریم خوش نیت |
12 |
--------- |
دکتر حسابی (ناحیه 2) |
121 |
شیما طاووسی |
هلیا بازیار ، بهاره طبیبی |
13 |
دانشمندان کوچک |
دانشگاه (ناحیه 2) |
5/120 |
آیناز جعفری |
گلسا سعید پور ، سمین جهان دیده ، پانیذ مقدم ، سارینا دادپور |
14 |
-------- |
امام رضا (ع) (ناحیه 1) |
5/119 |
سیده فاطمه غروی |
یکتا علمداری ، رها پارسایی ، سید نگار کشفی نژاد ، نگین استوار |
15 |
-------- |
فرهنگ 2 (ناحیه 2) |
118 |
بیتا حیدری |
آرمیتا اطمینان |
16 |
------- |
امام حسن عسکری (ع) (ناحیه 3) |
117 |
امیرحسین گواهی |
ابوالفضل صادقی ، امید احمدی ، محمدرضا جمشیدپور ، سهیل نصیری |
17 |
جنگجویان دانشگاه |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
5/110 |
محمد امین ذواعطا |
علی پوریا ، علیرضا تقوا ، عارف جوانمردی |
18 |
گل لاله |
شاهد فاطمه الزهرا (س) (ناحیه 2) |
109 |
نازنین دهقانی |
شیما رجایی ، فاطمه جوانمردی ، ملیکا عبیدانی ، فاطمه رحیمی |
19 |
متفکران |
علوم پژشکی (ناحیه 2) |
105 |
عرشیا مصلحی |
پارسا مرادیان ، دانیال یار محمودی |
اسامی تیم های برگزیده(اول تا سوم) مسابقه دومینو دانش آموزی شیراز مقطع متوسطه اول و دوم
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
1 |
سمپادی ها |
شهید دستغیب (ناحیه 2) |
5/251 |
کیارش کمالی |
عرفان روشن قیاس ، پوریا جاودانی ، نوید اوجی ، علیرضا انجوی |
2 |
سها |
فرزانگان 2 (ناحیه 1) |
5/225 |
فائزه بهالدینی |
ساحل مس فروش ، هستی کوثر ، هانیه کلانتری ، مه کامه گودرزی |
3 |
تک تیرانداز |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
5/220 |
مسیح مایلی |
آرش ملکی ، فرهاد کشوری ، امیر رضا امین صفایی ، آریا خالدی |
اسامی تیم های رتبه چهارم تا دهم (متوسطه اول و دوم)
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
4 |
شاه شطرنج |
فرزانگان 2 (ناحیه 1) |
212 |
المیرا نوح پیشه |
بهار معدلی ، نسرین یزدانی ، کیمیا مینایی فر ، پرنیان محقق |
5 |
کولاک |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
184 |
علی نجاتی |
امیرعلی ماهی ، آرمین فروتن ، حسین فولادفر ، علی شمسی |
6 |
Start Bax |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
5/181 |
کسری کاظمی |
رامین ابطحی ، آرمان کرمی ، امیرحسین عجم ، شاهین رحیمی |
7 |
صلح جو |
آل محمد (ص) (ناحیه 2) |
5/170 |
لعیا یعقوبی |
مهرناز بنابیان ، راضیه بیات پور ، کیمیا بلند همت ، منصوره ریاحی |
8 |
گلها |
اباصالح (ناحیه 2) |
5/157 |
فریبا استخر |
زهرا جعفری ، مینا غلامی ، زهرا دیرسنجی ، نگین مومن پور |
9 |
خونین شهر |
معطری (ناحیه 2) |
143 |
آیدا خدا دوست |
تارا زارع، آیدا شیروانی ، سارا کبیری اصل ، ریحانه اسد زاده |
10 |
ولایت فقیه |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
125 |
آرمین قیاسی |
فریمان شهریاری ، پوریا غیوری ، امیر رضا علی زاده ، عرشیا سعیدی |