پژوهش سرای رازی ناحیه 2، برگزاری سومین رویداد دومینو شیراز در 29 خرداد ماه 95 که با هدف تبدیل شیراز به قطب دومینو دانشآموزی ایران برگزار می نماید.
این دوره از مسابقات با حضور 160 دانشآموز از مدارس نواحی شیراز و تیم های شهرستان های استان فارس در قالب 32 تیم به صورت استاندارد در سطح دانش آموزی شهر شیراز برگزار می شود که در تاریخ 1395/03/29 در سالن ورزشی 22 بهمن اجرا خواهد شد.
این دوره از مسابقات در راستای بالا بردن خلاقیت و پرورش مهارتهای اندیشه نونهالان این مرز و بوم است، بر اساس بررسی و تایید گروه داوری در نهایت 10 تیم برگزیده ابتدایی انتخاب خواهند شد که به مسابقات کشوری راه یابی پیدا می کنند که جوائز آن با بیش از 15میلیون ریال به تیم های اول تا سوم اهدا خواهد شد.
زمان مسابقه: 1395/03/28
مکان: شیراز – کوی زهرا – مجموعه ورزشی 22 بهمن ( سالن ورزشی )
سانسهای مسابقه :
صبح ساعت 8 الی 12 پسران (14 تیم )
عصر ساعت 14 الی 18 دختران (18 تیم )
اسامی نفرات شرکت کننده در مسابقه دومینو دانش آموزی استان فارس
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
1 |
قهرمانان دومینو |
مبعث (ناحیه 3) |
151 |
محمد مهدی رستمی |
آرش بیات ، امیر علی رشیدی ، محمد مهدی کاظمی نژاد ، محمد رضا صفری |
2 |
-------- |
مبعث (ناحیه 3) |
5/120 |
ابوالفضل جامع بزرگ |
سینا دوستان ، امیر مسعود بهروز ، امیرعلی شهسواری ، امیر محمد قرایی |
3 |
مروارید 2 |
مروارید (ناحیه 3) |
116 |
فاطمه برزگر |
غزل هنرمند ، المیرا کشاورز ، شمیم شکرالهی ، رقیه بنی هاشمی |
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
1 |
نخبگان |
امام رضا (ع) (ناحیه 2) |
174 |
نگار حقیقت |
ریحانه حیدری، صبا صبوکی ، حدیث فرخنده، ریحانه حیدری فرد |
2 |
FG5 |
امام رضا (ع) (ناحیه 2) |
154 |
صبا مدرسی پور |
آرمینا نوروزی ، کینا جمالی ، کیمیا ترابی ، هانیه صیدالی |
3 |
گل یاس |
دانشگاه (ناحیه 2) |
148 |
یاسمین ایمانی زاده |
ملیکا ایمانی ، سلوا کریمی ، هستی ابراهیمی ، بهار صادقی |
4 |
-------- |
خوارزمی 2 (ناحیه 2) |
144 |
فربد اسکندری |
امیر حسین رضا پور، آرمان تقی زادگان ، پارسا یوسف زاده |
5 |
ایران دومینو |
دکتر حسابی (ناحیه 2) |
5/137 |
شبنم درخشان |
مهسا قنبری ، کیانا فارس نژاد ، ستایش فروزانی ، دیبا فرحی |
6 |
دختران مهرآیین |
مهرآیین (ناحیه 2) |
5/131 |
دنیا دهقان |
ملیکا بهبود ، محدثه یعقوبی ، آیلین زارع |
7 |
پیشتازان مروارید |
مروارید (ناحیه 3) |
129 |
مهسا شعبانی |
زینب پارسایی ، فاطمه فرزانه ، سمانه توکلی ، آیدا دهقانی |
8 |
-------- |
خوارزمی 2 (ناحیه 2) |
5/128 |
محمد هادی نجابت |
دانیال رهبر، عرفان صفایی |
9 |
خورشید سوزان |
شاهد فاطمه الزهرا (ناحیه 2) |
128 |
سارا اتحاد پور |
دیانا آریا پور ، مریم حق جو ، فاطمه گل بهار حقیقی ، زهرا لطیفی |
10 |
--------- |
فرهنگ 2 (ناحیه 2) |
125 |
شبنم بخشی زاده |
زهرا پاشنه طلا ، هانیه حمیده ، ساینا خورشید زاده ، سحر مختاری |
11 |
دومینوسازی |
امام رضا (ع) (ناحیه 1) |
124 |
آرمیتا محصولی |
سارا عبدالهی ، بهاره سجادی ، مریم خوش نیت |
12 |
--------- |
دکتر حسابی (ناحیه 2) |
121 |
شیما طاووسی |
هلیا بازیار ، بهاره طبیبی |
13 |
دانشمندان کوچک |
دانشگاه (ناحیه 2) |
5/120 |
آیناز جعفری |
گلسا سعید پور ، سمین جهان دیده ، پانیذ مقدم ، سارینا دادپور |
14 |
-------- |
امام رضا (ع) (ناحیه 1) |
5/119 |
سیده فاطمه غروی |
یکتا علمداری ، رها پارسایی ، سید نگار کشفی نژاد ، نگین استوار |
15 |
-------- |
فرهنگ 2 (ناحیه 2) |
118 |
بیتا حیدری |
آرمیتا اطمینان |
16 |
------- |
امام حسن عسکری (ناحیه 3) |
117 |
امیرحسین گواهی |
ابوالفضل صادقی ، امید احمدی ، محمدرضا جمشیدپور ، سهیل نصیری |
17 |
جنگجویان دانشگاه |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
5/110 |
محمد امین ذواعطا |
علی پوریا ، علیرضا تقوا ، عارف جوانمردی |
18 |
گل لاله |
شاهد فاطمه الزهرا (ناحیه 2) |
109 |
نازنین دهقانی |
شیما رجایی ، فاطمه جوانمردی ، ملیکا عبیدانی ، فاطمه رحیمی |
19 |
متفکران |
علوم پژشکی (ناحیه 2) |
105 |
عرشیا مصلحی |
پارسا مرادیان ، دانیال یار محمودی |
اسامی نفرات شرکت کننده در مسابقه دومینو دانش آموزی استان فارس ( تیم های شهرستانهای استان فارس )
1 |
اَپل |
سپیدان |
زینب عوض پوربوگر |
مریم توحید دوست ، نیلوفر قائمی ، زهرا زرین چنگ ، فاطمه صالح |
2 |
رایان |
سپیدان |
نرجس اوجی |
پریسا آبیار ، فاطمه جورآبچی ، زیبا دهقان ، فاطمه نعمتی |
3 |
Op star |
زرقان |
پریسا نوذری |
فاطمه قمری ، سمیرا جعفریان ، آناهیتا کرمی |
4 |
پژوهشگران جوان |
مرودشت |
علیرضا صبوری |
امیر مسعود هوشمند ، علی کشاورزی ، محمد امیر قهرمانی ، محمد کشاورزی |
5 |
مبتکران |
مرودشت |
امین سلیمی |
محمد رضا رحمیی ، ابراهیم سلطانی ، علی سهامی، محمد حقیقت، علی تفضلی |
6 |
پارس |
کوار |
محمود پایدار |
پوریا پایدار ، پویان محمدی ، سهند روحانی، |
7 |
قهرمان فکور |
کازرون |
آرین باقری |
نادر ایلامی ، امیر کفایت پور، پارسا دژبانشان |
8 |
دومنیشن |
کازرون |
صادق حشمتی |
علی فخری ، علی حسین نژاد ، علی رضا رحمتی |
9 |
فارس |
سروستان |
علیرضا هنر |
آرمین دهقانی ، دانیال دانشور، کیوان کشاورز |
10 |
ایران زمین |
زرقان |
دانیال منصورآبادی |
علی منصور آبادی ، امیرعباس زردتشت، وحید رضا نیازمند، محمد صادق کامران |