از: مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به: تمامی مدارس متوسطه اول پسرانه
موضوع : برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم وریاضی متوسطه اول پسران
با سلام و احترام ؛ ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله پذیرفته شدگان مرحله اول المپیاد علوم وریاضی پسران معرفی می گردد . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع پذیرفته شدگان برسانید.
موارد مهم :
1-دانش آموزان پذیرفته شده می بایست در یک دوره 4 جلسه ای علوم وریاضی شرکت نمایند.
2-هر دانش آموز پذیرفته شده مبلغ 20 هزار تومان به شماره حساب 4150156512003 بانک ملی واریز نمایند و فیش واریزی را در جلسه اول به همراه داشته باشند.
3- شرکت دانش آموزان پذیرفته شده ، در مرحله دوم الزامی است ، شرکت نکردن در این دوره به منزله انصراف می باشد.
4- دانش آموزان پذیرفته شده مرحله دوم به جشنواره های استانی و کشوری معرفی می شوند و در یازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا تقدیر خواهند شد .
5- کلاس های به مدت 4 هفته روزهای دوشنبه(کلاس هفتم ساعت 17:20- 16 ) و ( کلاس هشتم ساعت 18:50 – 17:30 ) و (کلاس نهم ساعت 20/20 – 19) و شروع کلاس روز دوشنبه 1397/01/27 می باشد.
الف) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد علوم هفتم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای دوشنبه (ساعت 17:20- 16 ) و شروع کلاس97/01/27
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
آراد فقیه |
توحید |
2 |
آرشام افشاری |
توحید |
3 |
امیر حسین بهبانی |
توحید |
4 |
محمد رضا مهدوی |
خسرو آصف |
5 |
مهدی رنجبر |
توحید |
6 |
مهدی سردارنیا |
توحید |
7 |
محمد رضا عزیز پور |
علوم پزشکی |
8 |
معین حیدری صفری کوچی |
معارف2 |
9 |
ابولفضل شایان فرد |
خسرو آصف |
10 |
علیرضا عشایری |
خسرو آصف |
11 |
سجاد دهقان |
علوم پزشکی |
12 |
محمد رضا کوه پیما |
توحید |
13 |
امیر عباس نامدار |
خسرو آصف |
14 |
امیر عباس کشوری |
توحید |
15 |
امیر حسین صفاری |
معارف |
16 |
حسام الدین ایلون کشکولی |
جواد الا ئمه |
17 |
محمد میرزایی |
علوم پزشکی |
18 |
آریا عزیزی |
جواد الائمه |
19 |
ابوالفضل احمدی |
معارف 1 |
20 |
احمد رضا عرفانی |
علوم پزشکی |
ب) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد ریاضی هفتم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای دوشنبه (ساعت 17:20- 16 ) و شروع کلاس 97/01/27
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
امیر دهقان |
شهید دستغیب |
2 |
نیما راستی |
شهید دستغیب |
3 |
رادین دهقان |
شهید دستغیب |
4 |
میعاد دیداری |
علوم پزشکی |
5 |
محمد سینا اسماعیلی |
معارف 1 |
6 |
محسن امیری |
معارف 1 |
7 |
محمد مهدی زارع |
معارف 2 |
8 |
امیر عیدی |
مهر تابان |
9 |
محمد حسن لیاقت |
توحید |
10 |
ایلیا عرب زاده |
مهر تابان |
11 |
خلیل رخساری |
نو اندیشان |
12 |
محمد امین کریم زاده |
علوم پزشکی |
13 |
نوید خلیلی |
شهید دستغیب |
14 |
محمد سینا پیر احمدیان |
معارف1 |
15 |
سید احسان موسوی |
خسرو آصف |
16 |
آریا رزمجویی |
توحید |
17 |
امیر عباس یار محمودی |
مهر تابان |
ج) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد علوم هشتم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای دوشنبه (ساعت 18:50 – 17:30) و شروع کلاس 97/01/27
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
شایان حیدری زاده |
معارف 1 |
2 |
محمد مهدی شفیعی |
خسرو آصف |
3 |
شهریار قاسم زاده |
خسرو آصف |
4 |
نوید فتوح آبادی |
نو اندیشان |
5 |
علی غلامحسین زاده |
علوم پزشکی |
6 |
مسیح فرقانی |
علوی |
7 |
امیر صالح کریمی |
معارف |
8 |
جمال الدین ریاستی |
معارف 1 |
9 |
ایلیاد قهرمانی |
خسرو آصف |
10 |
محمد حسین آذر |
خسرو آصف |
11 |
حمید رضا اژدری |
علوم پزشکی |
12 |
علی پیمان |
علوی |
13 |
بهراد بدیعی |
معارف 2 |
د) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد ریاضی هشتم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای دوشنبه (ساعت 18:50 – 17:30) و شروع کلاس 97/01/27
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
امید مصلح شیرازی |
شهید دستغیب |
2 |
سبحان کوشکی |
توحید |
3 |
علی عباس مقدم |
شهید دستغیب |
4 |
علیرضا آرین |
توحید |
5 |
علیرضا اکبری |
معارف 1 |
6 |
محمد جمال آبادی |
علوی |
7 |
آرش حیدری |
معارف 1 |
8 |
سینا منصوری |
معارف 1 |
9 |
آرین زاهد |
شهید دستغیب |
10 |
رضا ابطحیان |
مهر تابان |
11 |
مسیح فرحناک |
مهر تابان |
12 |
سید علیرضا موسوی |
شاهد ذوالنوار |
13 |
سید محمد مسعود سعادتی |
شاهد ذوالنوار |
ه) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد علوم نهم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای دوشنبه (ساعت 20/20 – 19) و شروع کلاس 97/01/27
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
حسین پژمان |
خسرو آصف |
2 |
حسین احمدی |
شاهد ذوالنوار |
3 |
آروین معماری |
خسرو آصف |
4 |
حمید رضا کاظمی |
شاهد ذوالنوار |
5 |
محمد متین ایزد پناهی |
خسرو آصف |
6 |
محمد برزگر |
علوم پزشکی |
7 |
محمد صدیق صالح پور |
معارف 2 |
8 |
سید علی موسوی |
خسرو آصف |
9 |
محمد رضا پرورش |
معارف 1 |
10 |
سپهر طاوسی |
خسرو آصف |
11 |
علیرضا دهقان |
شاهد ذوالنوار |
12 |
امیر رضا عباسی |
خسرو آصف |
13 |
آریا وزانی |
توحید |
14 |
محمد علی عباسی |
خسرو آصف |
15 |
پرهام خاوری نیا |
معارف 1 |
16 |
امیر حسین محمد پور |
خسرو آصف |
17 |
کسری امیر عضدی |
علوم پزشکی |
و) اسامی دانش آموزان برگزیده مرحله اول المپیاد ریاضی نهم
روزهای تشکیل کلاس4 هفته روزهای دوشنبه (ساعت 20/20 – 19 ) و شروع کلاس 97/01/27
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
اشکان جفره ای |
توحید |
2 |
امیر رضا رضانیا |
شهید دستغیب |
3 |
امیر حسین عباسی |
نواندیشان |
4 |
پرشان قناعت پیشه |
خسرو آصف |
5 |
علی عباسی |
نواندیشان |
6 |
رضا حیدری |
معارف 1 |
7 |
امیر حسین طالعی |
مهر تابان |
8 |
امیر عباس اسلامی زاده |
محمد رسول الله |
9 |
امیر عباس دهقانی |
توحید |
10 |
کیارش تمیزی |
خسرو آصف |
11 |
علی فاضلی |
علوی |
12 |
محمد صدیق صالح پور |
معارف 2 |
13 |
محمد امین عشایری |
مهر تابان |