از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به : تمامی مدارس
موضوع : نتایج مسابقات رباتیک مرحله ناحیه
با سلام و احترام ؛ ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید و تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی به اطلاع می رساند که مسابقات رباتیک مرحله ناحیه در تاریخ 26/12/90 برگزار گردید و افراد زیر رتبه لازم را کسب نمودند. خواهشمند است موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانید تا حقی از آن ها ضایع نگردد.
1- دانش آموزان ذکر شده به مسابقات مرحله استان راه یافتند.
2- زمان برگزاری مسابقات استانی هفته آخر تیر ماه 91 می باشد.
3- کلیه دانش آموزان منتخب کارت ورود به مسابقه استانی را از 10/04/91 لغایت 15/04/91 از سایت پژوهش سرا به آدرس www.shirazrazi.ir دریافت نمایند.
4- هر تیم منتخب می تواند فقط یک نفر همراه داشته باشد.
5- اسامی منتخبین مرحله ناحیه
مسیر یاب ساده ابتدایی
رتبه 1 – محمد حسن نوری – صنایع الکترونیک 2
رتبه 2 – مهدی نصرتی – صنایع الکترونیک 1
رتبه 3 – ملیسا مهرابی فر – نخبگان امید فردا
مسیر یاب ساده دبیرستان
رتبه 1 – مریم شاکیان و سمانه کارگریان – انصاری لاری
رتبه 2 – احمد رضا جوکار و محمد گلخن – استاد شهریار
رتبه 3 – زینب مهبودی و شیرین کرمی – انصاری لاری
فوتبالیست ابتدایی
رتبه 1 – پارسا طهماسبی و آرش زارعی – علوم پزشکی
رتبه 2 – سید امیر رضا عصایی – صنایع الکترونیک
رتبه 3 – دوکوهکی – صنایع الکترونیک
فوتبالیست راهنمایی
رتبه 1 – احمد رضا عبدالهی – دکتر سعادت
رتبه 2 – بهناز فراحی – فرزانگان
رتبه 3 – سینا پارسا پور و سحر قادری دودجی – برادران ابراهیمی
طرح و ایده برتر ابتدایی
رتبه 1 – عرشیا عربی – توحید
طرح و ایده برتر راهنمایی
رتبه 1 – محمد عرفان مرادپور – مهندس آصف 2
جنگجوی ابتدایی
رتبه 1 – امیر عباس فرصت کار – تلاش
رتبه 2 – امیر زارع گلچشمه – علوم پزشکی
رتبه 3 – امیر حسین قدمی – علوم پزشکی
جنگجوی راهنمایی
رتبه 1 – آرمین امیدوار – ارشیا
رتبه 2 – علی نجاتی و سینا توکل مقدم – علوم پزشکی
رتبه 3 – محمد امین بهمنی و محمد شیرازی پور – خسرو آصف
ماز هوشمند راهنمایی
رتبه 1 – علیرضا موذن جهرمی فرد و امیر کوشا کمالی سروستانی – علوم پزشکی
رتبه 2 – عرفان اردیبهشتی – امام جعفر صادق (ع(
ماز هوشمند دبیرستان
رتبه 1 – محمد ایلچی نژاد و خشایار آزاد پور – علوم پزشکی
رتبه 2 – محمد حسین پور یاسین و سینا تمنایی – علوم پزشکی
مسیر یاب پیشرفته ابتدایی
رتبه 1 – پیام فکور زیبا – وصال شیرازی
مسیر یاب پیشرفته دبیرستان
رتبه 1 – مصطفی رحیمی – علوم پزشکی
کنترل ربات ابتدایی
رتبه 1 – محمد حسین طاقدیس – معارف
رتبه 2 – ایمان دهقانی و کیانوش قربانی – صنایع الکترونیک
رتبه 3 – زهرا منفرد و صهبا اشرف – نخبگان امید فردا
رونوشت : آموزش ابتدایی – آموزش راهنمایی – آموزش متوسطه ( جهت تقدیر در جشن ستارگان سال 92-91 )
کد 49