از مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به تمامی مدارس ابتدایی متوسطه اول (دختران)
موضوع : نتایج برگزیدگان های المپیاد های علوم، ریاضی، نجوم، انیمیشن، مایا، انرژیهای نو، ماشین های خورشیدی، لیزر و اپتیک، جراحی پزشکی و دست ساخته های انرژی های نو
با سلام و احترام عرض تسلیت ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان بدینوسیله برگزیدگان مرحله نهایی المپیاد علوم، ریاضی، نجوم، انرژی های نو، انیمیشن و مایا، ماشین های خورشیدی، لیزر اپتیک و جراحی پزشکی خدمتتان معرفی می گردد. شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند :
1- دانش آموزان حائز رتبه های اول تا سوم در هفته پژوهش (آذر ماه 98) با لوح تقدیر و هدایا از آنها در دوازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا تقدیر خواهد شد. زمان و مکان آن به اطلاع پژوهش یاران و دانش آموزان خواهد رسید.
2- پژوهش یاران گرامی نتایج را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند.
منتخبین المپیاد ریاضی چهارم به پنجم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
سیده طناز زارع |
دکتر حسابی |
رتبه اول |
بهار شیرازی |
نخبگان امید فردا |
رتبه دوم |
آنیسا یاربخش |
نخبگان امید فردا |
رتبه دوم |
دورنیکا آرش مهر |
مهر آیین |
رتبه سوم |
نازنین زهرا سلطانی |
علوم پزشکی |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد ریاضی پنجم به ششم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
روناک جهان دیده |
علی محمد دوستان |
رتبه اول |
پارمیدا رحمانیان |
نخبگان امید فردا |
رتبه اول |
الینا سلمان فرد |
نخبگان امید فردا |
رتبه دوم |
سارا معینی افشاری |
نخبگان امید فردا |
رتبه دوم |
هدی نوری کوچی |
نخبگان امید فردا |
رتبه سوم |
آیسا تاج مال |
17شهریور |
رتبه سوم |
نگار یزدان پناهی |
نخبگان امید فردا |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد ریاضی ششم به هفتم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
فاطمه توکلی پور |
دکتر حسابی |
رتبه اول |
ساینا امیری |
فرهنگ دو |
رتبه اول |
باران فضلی |
دکتر حسابی |
رتبه اول |
فاطیما اژدری |
علوم پزشکی |
رتبه دوم |
پارمیس پاپری زاده |
دکتر حسابی |
رتبه دوم |
آوا راسخ |
دانشگاه |
رتبه سوم |
زهرا ساختمانیان |
مهرآیین |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد ریاضی هفتم به هشتم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
محدثه داورپناه |
فرزانگان |
رتبه اول |
بهار زارع |
فرزانگان |
رتبه دوم |
آهو محمدی |
فرشتگان |
رتبه سوم |
فاطمه دوست فاطمه |
الزهرا(س) |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد ریاضی هشتم به نهم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
بهاره موسوی |
الزهرا(س) |
رتبه اول |
پریا قربانی |
فرشتگان |
رتبه دوم |
نسترن کریمی |
معطری |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد علوم چهارم به پنجم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
دایان کوچک پور |
پرند |
رتبه اول |
روشا لایق |
مهر آیین |
رتبه دوم |
آیلا ثانی مند |
علوی |
رتبه دوم |
آیسا کشاورزی |
علوم پزشکی |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد علوم پنجم به ششم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
روشنا بهرامی |
دکتر حسابی |
رتبه اول |
وانیا چراغی |
مهر آیین |
رتبه اول |
نرگس مهدی یار |
مهر آیین |
رتبه دوم |
مبینا فروغان |
مهرآیین |
رتبه دوم |
سارینا شمسی زاده |
علی محمد دوستان |
رتبه سوم |
مهدیه قنبری |
علوم پزشکی |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد علوم ششم به هفتم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
آنیسا فروزانی |
مهرآیین |
رتبه اول |
رومینا محمدی |
دانشگاه |
رتبه دوم |
زهرا علمی |
نخبگان امید فردا |
رتبه دوم |
زهرا ایمانی |
17 شهریور |
رتبه سوم |
زهرا رضایی |
علوم پزشکی |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد علوم هفتم به هشتم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
مبینا زارعی |
فرزانگان |
رتبه اول |
عسل جوکار |
شهید نعمت الهی |
رتبه دوم |
زهرا صدارتی |
برادران ابراهیمی |
رتبه دوم |
هما جعفری |
معطری |
رتبه سوم |
ثنا یوسفی |
معطری |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد علوم هشتم به نهم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
فاطمه مرتضوی |
دانشگاه |
رتبه اول |
فاطمه ذبیحی |
الزهرا(س) |
رتبه دوم |
شکیلا توکلی |
دانشگاه |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد علوم نهم به دهم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
نگین کریمی |
معطری |
رتبه اول |
حنانه حقیقی پور |
شهید مطهری |
رتبه دوم |
ملیکا موحدنیا |
پیشتازان |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد نجوم ابتدایی
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
پریسا حکیمی فرد |
دانشگاه |
رتبه اول |
سیده شادان سبحانی |
فرهنگ 2 |
رتبه اول |
سارینا شمسی زاده |
علی محمد دوستان |
رتبه دوم |
الینا سهرابی |
نخبگان امید فردا |
رتبه سوم |
رها انفرادی |
مکتب فاطمه الزهرا (س) |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد انرژی های نو سوم
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
عسل عزیزی |
ابوقداره |
رتبه اول |
باران لطفی |
علوم پزشکی |
رتبه دوم |
آناهیتا زارعی |
مهرگان |
رتبه دوم |
ثنا جوکار |
دکتر حسابی |
رتبه سوم |
پرنیا قیصری |
علوم پزشکی |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد انرژی های نو چهارم تا ششم ابتدایی
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
وانیا علیزاده |
مهرآیین |
رتبه اول |
نازنین فاطمه اخضری |
فرهنگ 2 |
رتبه دوم |
نازنین زینب لرکی |
فرهنگ 2 |
رتبه دوم |
زهرا دهقانی |
نخبگان امید فردا |
رتبه سوم |
منتخبین المپیاد انرژی های نو متوسطه اول
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
مریم رحیم زاده |
اباصالح |
رتبه اول |
ملیکا مختارزادگان |
اباصالح |
رتبه دوم |
صبا قنبری |
اباصالح |
رتبه سوم |
زهرا هاشمی |
شهید رجبی |
رتبه سوم |
ماشین های خورشیدی ابتدایی دختران
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
زهرا عبودی |
مهرگان |
رتبه ی اول |
ملیکا جولا |
علوم پزشکی |
رتبه ی دوم |
وانیا علیزاده |
مهرآیین |
رتبه ی سوم |
ماشین های خورشیدی متوسطه ی دختران
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
زهرا امینی |
پویش |
رتبه ی اول |
مریم رحیم زاده |
اباصالح |
رتبه ی دوم |
مائده جهانجواه |
علوم پزشکی |
رتبه ی سوم |
دست ساخته های انرژیهای نو ابتدایی دختران
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
ثنا ابراهیمی |
هفده شهریور |
رتبه ی اول |
مهناز رضایی |
هفده شهریور |
رتبه ی دوم |
باران لطفی |
علوم پزشکی |
رتبه ی سوم |
دست ساخته های انرژیهای نو متوسطه ی دختران
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
رتبه |
---|---|---|
مریم رحیم زاده |
اباصالح |
رتبه ی اول |
دیبا پیروی |
پیروی |
رتبه ی دوم |