از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمام مدارس ابتدایی دختران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم ، ریاضی ، انیمیشن ، نجوم و انرژی های نو
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله به پیوست نتایج مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم ، ریاضی ، انیمیشن ، نجوم و انرژی های نو به شرح زیر اعلام می گردد. شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد مهم را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند .
موارد مهم :
1-مرحله دوم پیشرفته در تابستان طبق جدول زیر برگزار می شود.
2-مطالب کلاس یک سوم کتاب سال تحصیلی جدید می باشد.( مثلا اگر امسال پایه چهارم هستند ، یک سوم مطالب کتاب علوم یا ریاضی پنجم تدریس می شود.)
3- نفرات اول تا سوم برگزیده در هفته پژوهش آذر ماه 98 در دوازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا ، با لوح تقدیر و هدایا تقدیر خواهند شد.
4-مجموع نمرات پیشرفته اول و دوم ملاک انتخاب رتبه های اول تا سوم خواهد بود .
5- حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است. عدم حضور به منزله انصراف می باشد .
6- ثبت نام در اولین جلسه تابستان روز یکشنبه 98/04/02 و پنجشنبه 98/03/30 خواهد بود .
7- مبلغ 70 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
ابتدایی یکشنبه ها-پیشرفته دوم شروع کلاس 2 تیرماه 98
ساعت / روز |
9:20 - 8 |
10:50 – 9:30 |
12:20 - 11 |
---|---|---|---|
یکشنبه ها شروع کلاس 98/04/02 مدت :10جلسه ( 2 و 9 و 16 و 23 و30تیرماه –6و 13 و 20 و 27 مرداد ماه ) آزمون: 3 شهریور ماه |
علوم ششم پیشرفته دوم |
علوم پنجم پیشرفته دوم |
علوم چهارم پیشرفته دوم |
ریاضی ششم پیشرفته دوم |
ریاضی پنجم پیشرفته دوم |
ریاضی چهارم پیشرفته دوم |
ابتدایی پنجشنبه ها-پیشرفته دوم-شروع کلاس 30 خرداد98
ساعت / روز |
10:30- 8:30 |
10:50 – 9:30 |
---|---|---|
پنجشنبه ها شروع کلاس 98/03/30 مدت :10جلسه ( 30خرداد و 6 و 13و 20 و27تیرماه –3و 10 و 17 و 24 مرداد ماه ) آزمون: 31 مرداد ماه |
نجوم دختران پیشرفته دوم ابتدایی |
انرژی نو دختران پیشرفته دوم ابتدایی |
|
انیمیشن دختران پیشرفته دوم ابتدایی |
الف) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم چهارم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 11 الی 12:20)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
دایان کوچک پور |
پرند |
15 |
ارغوان نیک نام |
نخبگان امید فردا |
2 |
سنایا درفشی |
علوم پزشکی |
16 |
سوگند شمشادی |
فرهنگ2 |
3 |
کیانا خوش نیت |
نخبگان امید فردا |
17 |
دیانا پساوند |
پرند |
4 |
آیسا کشاورزی |
علوم پزشکی |
18 |
آیلا ثانی مند |
علوی |
5 |
فاطمه سلطانی |
علوم پزشکی |
19 |
فاطمه شریفی |
ابوقداره |
6 |
عسل رضایی |
17شهریور |
20 |
هانا رازقیان |
علوم پزشکی |
7 |
نیوشا قاسمی نژاد |
17شهریور |
21 |
ملیسا رهبر عالم |
شهدای صاایران |
8 |
نیکا متصدی |
علوم پزشکی |
22 |
سارا افضلی |
شهدای صاایران |
9 |
روشا لایق |
مهرآیین |
23 |
ریحانه هدایتیان |
فرهنگ2 |
10 |
یکتا حمیدی |
نخبگان امید فردا |
24 |
نیکا جانی پور |
مهرآیین |
11 |
فاطمه سلطانیان |
نخبگان امید فردا |
25 |
ثنا کیانی |
نخبگان امید فردا |
12 |
هلنا یثربی |
مهرآیین |
26 |
آنیتا بیدلی |
مهرآیین |
13 |
مبینا نمازی |
مهرآیین |
27 |
آنیتا شاکر |
نخبگان امید فردا |
14 |
هستی آدین |
نخبگان امید فردا |
|
|
|
ب) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم پنجم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 9:30 الی 10:50 )
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
غزال صادقی |
دکتر حسابی |
18 |
طهورا حیدری |
دکتر حسابی |
2 |
پارمیس دهقان |
نخبگان امید فردا |
19 |
سولماز قهرمانی |
شهدای صاایران |
3 |
زهرا نوروزی |
علوی |
20 |
فاطمه زاهدی |
شهدای صاایران |
4 |
روشنا بهرامی |
دکتر حسابی |
21 |
سارینا شمسی زاده |
دوستان |
5 |
مهدیه قنبری |
علوم پزشکی |
22 |
وانیا چراغی |
مهرآیین |
6 |
عارفه دوکوهکی |
دکتر حسابی |
23 |
فاطمه حیاتی پور |
مهرآیین |
7 |
نیکا نعمت الهی |
علوی |
24 |
ارنیکا احمدی |
مهرآیین |
8 |
لیدا کارگر |
علوی |
25 |
ریحانه حیاتی پور |
مهرآیین |
9 |
پارمیدا پوست پرداز |
علوی |
26 |
کیانا یزدانی |
مهرآیین |
10 |
مهدیس میر |
علوی |
27 |
مهیا رستم پور |
شهدای صاایران |
11 |
ملینا بهارلو |
فرج اله محمدی |
28 |
فاطمه خلیفه |
دوستان |
12 |
یاسمن سرفراز |
علوی |
29 |
عسل آزادپور |
نخبگان امید فردا |
13 |
کوثر فیجانی |
فرهنگ2 |
30 |
مبینا فروغان |
مهرآیین |
14 |
شیما شهریاری |
ابوقداره |
31 |
نرگس مهدی یار |
مهرآیین |
15 |
هانیه احمدی |
نخبگان امید فردا |
32 |
هستی رفوگران |
نخبگان امید فردا |
16 |
ملیکا ایقانی فرد |
17شهریور |
33 |
آرتمیس رضا زاده |
17شهریور |
17 |
زهرا عادل زاده |
نخبگان امید فردا |
34 |
اسراء سلیمانی |
17شهریور |
ج) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم ششم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 8 الی 9:20)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
رومینا محمدی |
دانشگاه |
22 |
فاطمه القاصی مهر |
دکتر حسابی |
2 |
پارمیس زارع |
نخبگان امید فردا |
23 |
زهرا خبازی |
علوم پزشکی |
3 |
ایرسا آزاد |
نخبگان امید فردا |
24 |
بروشات ضامنی |
دکتر حسابی |
4 |
هلیا زارعی |
فرهنگ2 |
25 |
پانته آ کسرایی |
دکتر حسابی |
5 |
آیدا رستمی نژاد |
نخبگان امید فردا |
26 |
الناز رضایی |
دکتر حسابی |
6 |
آلما عزیزی |
دانشگاه |
27 |
مبینا مختاری |
17شهریور |
7 |
ریحانه کریمی |
دانشگاه |
28 |
مارال جهان بین |
علوم پزشکی |
8 |
یکتا فانع |
نخبگان امید فردا |
29 |
زهرا رضایی |
علوم پزشکی |
9 |
زینب حسنی |
دانشگاه |
30 |
پرنیان حمیدیان |
دکتر حسابی |
10 |
حریر پورمند |
نخبگان امید فردا |
31 |
پارمیس کسرایی |
دکتر حسابی |
11 |
ریحانه حاجات نیا |
نخبگان امید فردا |
32 |
الهام پور جهرمی |
علوی |
12 |
آنیسا فروزانی |
مهرآیین |
33 |
ملیسا شهبازی |
فرهنگ2 |
13 |
زهرا علمی |
نخبگان امید فردا |
34 |
تهمینه مرادی |
آزادی |
14 |
دینا مقرنس بند |
نخبگان امید فردا |
35 |
بهار دهقانی |
فرج اله محمدی |
15 |
آلینا راستی |
نخبگان امید فردا |
36 |
فاطمه یزدانی |
گوهر محمودی |
16 |
زهرا ایمانی |
17شهریور |
37 |
شیوا ویسی |
فرج اله محمدی |
17 |
نائیریکا متقی |
مهرآیین |
38 |
غزل علیمحمدی |
آزادی |
18 |
طناز حیدری |
دکتر حسابی |
39 |
آیلا حقیقت |
فرهنگ2 |
19 |
تارا امین شایان |
دکتر حسابی |
40 |
ساینا بادیه پیما ی جهرمی |
پرند |
20 |
فریور مقدسی |
17شهریور |
41 |
سیده محدثه ابطحی |
دکتر حسابی |
21 |
تبسم مرادی |
آزادی2 |
42 |
ملیکا جولا |
فرهنگ2 |
د) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد ریاضی چهارم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 11 الی 12:20)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
بهار شیرازی |
نخبگان امید فردا |
18 |
معصومه اکبری |
اباذر منفرد |
2 |
ثنا دقت |
فرهنگ2 |
19 |
فاطمه شجاعت |
مهرآیین |
3 |
فرنوش مقرب |
17شهریور |
20 |
درنیکا آرش مهر |
مهرآیین |
4 |
ثنا هنرور |
نخبگان امید فردا |
21 |
ویستا فروزش |
مهرآیین |
5 |
صبا سرافراز |
دانشگاه |
22 |
محدثه اکبرپور |
مهرآیین |
6 |
نیایش نظری |
مهرآیین |
23 |
هلیا حاجی ابراهیمی |
مهرآیین |
7 |
ستایش کشاورزی |
نخبگان امید فردا |
24 |
آناهل قلی پور |
17شهریور |
8 |
باران حقیقت |
17شهریور |
25 |
دلنیا افشاری |
نخبگان امید فردا |
9 |
کاملیا کجوری |
علوم پزشکی |
26 |
رونیکا تجویدی |
نخبگان امید فردا |
10 |
کیانا کلانتری |
دکتر حسابی |
27 |
ارشین رباعی |
نخبگان امید فردا |
11 |
محیا مرتضوی |
دکتر حسابی |
28 |
کیمیا پارسا |
علوم پزشکی |
12 |
شهرزاد سبحانی |
دانشگاه |
29 |
نازنین زهرا سلطانی |
علوم پزشکی |
13 |
الناز رمضانی |
دکتر حسابی |
30 |
هیلا رشیدی |
نخبگان امید فردا |
14 |
باران رحیمی |
علوم پزشکی |
31 |
پانیا ظهیری |
نخبگان امید فردا |
15 |
سیده طناز زارع |
دکتر حسابی |
32 |
آنیسا یاربخش |
نخبگان امید فردا |
16 |
فاطمه رحمانی |
علی محمد دوستان |
33 |
ملینا آذر نیا |
دکتر حسابی |
17 |
نیوشا برکتی |
مهرآیین |
|
|
|
ه) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد ریاضی پنجم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 9:30 الی 10:50 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
ثنا ابراهیمی |
17شهریور |
23 |
یلدا عبدالهی |
مهرآیین |
2 |
مهتا هوشیار |
17شهریور |
24 |
پارمیدا انصاری |
مهرآیین |
3 |
فاطمه نجفی |
ابوقداره |
25 |
ساینا صالحی |
مهرآیین |
4 |
هانیه شریعتی نیا |
17شهریور |
26 |
الینا خلج |
17شهریور |
5 |
دینا جوکار |
17شهریور |
27 |
فاطیما نامور |
مهرآیین |
6 |
آیسا تاج مال |
17شهریور |
28 |
ساینا درویش دانا |
مهرآیین |
7 |
کوثر نادی |
نخبگان امید فردا |
29 |
الینا سلمان فرد |
نخبگان امید فردا |
8 |
هدی نوری کوچی |
نخبگان امید فردا |
30 |
سارا معینی افشاری |
نخبگان امید فردا |
9 |
مهرسا هاشمی |
نخبگان امید فردا |
31 |
رئوفه سادات فرنیا |
فرهنگ2 |
10 |
پارمیس محمدی |
دانشگاه |
32 |
به آفرید محمد علی پور |
علوم پزشکی |
11 |
مریم رحیمی |
نخبگان امید فردا |
33 |
پارمیدا رحمانیان |
نخبگان امید فردا |
12 |
آرشیدا خسروی |
علوم پزشکی |
34 |
نیوشا محمدی |
علوم پزشکی |
13 |
روناک جهاندیده |
علی محمد دوستان |
35 |
سانیا زارع |
علوم پزشکی |
14 |
سارینا جعفرزاده |
مهرآیین |
36 |
آناهیتا عبودی |
نخبگان امیدفردا |
15 |
دریا آذری |
علی محمد دوستان |
37 |
رستا احدی مهر |
علوم پزشکی |
16 |
ساینا رضایی فرد |
مهرآیین |
38 |
پارمیدا پور نعمتی |
17 شهریور |
17 |
پریسا حکیمی فرد |
دانشگاه |
39 |
مریم افسری |
17 شهریور |
18 |
فاطمه مصباحی |
شاهد فاطمه الزهرا |
40 |
زهرا طهماسبی |
17 شهریور |
19 |
نرگس بیات پور |
دکتر حسابی |
41 |
الینا راستی |
علوم پزشکی |
20 |
ملیکا بهرامی |
ابوقداره |
42 |
هلنا هیبتی |
دکتر حسابی |
21 |
نگار اخلاقی |
فرهنگ |
43 |
بهسا باقری |
مهرآیین |
22 |
کیمیا حیدری |
شهدای صا ایران |
44 |
نگار یزدان پناهی |
نخبگان امید فردا |
و) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد ریاضی ششم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 8 الی 9:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
فاطیما اژدری |
علوم پزشکی |
26 |
فاطمه قائد شرفی |
نخبگان امید فردا |
2 |
پارمیس پاپری زاده |
دکتر حسابی |
27 |
صبا کمالی |
علوم پزشکی |
3 |
باران فضلی |
دکتر حسابی |
28 |
آواراسخ |
دانشگاه |
4 |
فاطمه افسری |
علوم پزشکی |
29 |
ملیکا سادات فکور پور |
نخبگان امید فردا |
5 |
دنیا ذکاوت |
علوم پزشکی |
30 |
دینا دهقان |
نخبگان امید فردا |
6 |
سارا امیدواری |
17شهریور |
31 |
نگارمنتخب |
نخبگان امید فردا |
7 |
شاینا پارسا |
17شهریور |
32 |
آیناز محمودی |
فرهنگ |
8 |
فاطمه زهرا قائد محمدی |
17شهریور |
33 |
رضوان هرمزی |
اباذرمنفرد |
9 |
نرجس نیک اقبال |
فرهنگ |
34 |
آنیتا ملک زاده |
علوم پزشکی |
10 |
طنین کاوه ای |
17شهریور |
35 |
فاطمه مصباحی |
17شهریور |
11 |
فاطمه فتحی |
شهدای صا ایران |
36 |
آیسا زارعی |
نخبگان امید فردا |
12 |
مژگان راستی پیشه |
17شهریور |
37 |
نیکا خوش آمدی |
علوم پزشکی |
13 |
نگارمومنی |
نخبگان امید فردا |
38 |
بهار جعفری |
نخبگان امید فردا |
14 |
مریم مجاهد |
نخبگان امید فردا |
39 |
ساغر خوارزمی |
مهرآیین |
15 |
آیسا رضایی |
مهرآیین |
40 |
فاطیما ضرغامی |
فرهنگ2 |
16 |
زهرا ساختمانیان |
مهرآیین |
41 |
سما احمدی |
17شهریور |
17 |
فاطمه توکلی پور |
دکتر حسابی |
42 |
زهرا جهاد |
نخبگان امید فردا |
18 |
آوا مظفری |
17شهریور |
43 |
سها احمدی |
17شهریور |
19 |
پرنیا حیدری |
پرند |
44 |
ثنا هاشمی |
17شهریور |
20 |
ساینا امیری |
فرهنگ |
45 |
یاسمن دبیری |
دکترحسابی |
21 |
ریحانه یوسف نژاد |
دکتر حسابی |
46 |
فاطمه پناهی |
نخبگان امید فردا |
22 |
فاطمه بصیری |
فرهنگ |
47 |
ریحانه قائمی |
17 شهریور |
23 |
سیده فاطمه موسوی |
دکتر حسابی |
48 |
ریحانه دارائی |
دانشگاه |
24 |
آیسان ایروانی |
علوم پزشکی |
49 |
نازنین آستانه |
نخبگان امید فردا |
25 |
مبینا دهقان ابنوی |
پرند |
ز) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد نجوم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 8:30 الی 10:30)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
الینا سهرابی |
نخبگان امید فردا |
13 |
لیدا کارگر |
علوی |
2 |
سیده شادان سبحانی |
فرهنگ 2 |
14 |
پرنیا کریمی |
نخبگان امید فردا |
3 |
سیده الهه حسینی نیک |
شهدای صا ایران |
15 |
زهرا طاهری |
علی محمد دوستان |
4 |
سارینا شمسی زاده |
دوستان |
16 |
فاطمه راستی |
17 شهریور |
5 |
ساغر خوارزمی |
مهرآیین |
17 |
هستی رسولی |
مهرآیین |
6 |
پریسا حکیمی فر |
دانشگاه شیراز |
18 |
نفیسه تابع بردبار |
حافظ 2 |
7 |
نازنین زهرا مسعودی |
17 شهریور |
19 |
مهرانا زرگر |
علوی |
8 |
رها انفرادی |
مکتب فاطمه |
20 |
آیسا گچکاران |
دانشگاه شیراز |
9 |
مهرانه محمدی |
نخبگان امید فردا |
21 |
آتنا تقی زاده |
مهرآیین |
10 |
سیده فاطمه مصباحی |
17 شهریور |
22 |
پریسا ملک |
حافظ 2 |
11 |
حدیث قربانی |
حافظ 2 |
23 |
فاطمه یونسی |
شهید محمد پرند |
12 |
غزل دبیری |
نخبگان امید فردا |
ح) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد انیمیشن ابتدایی و متوسطه ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 9:30 الی 10:50 )
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
مبینا صفری |
علوی |
2 |
سیده زهرا فاطمی |
فرهنگ 2 |
3 |
سیده مریم فاطمی |
فرهنگ 2 |
4 |
آیلا ثانی مند |
علوی |
5 |
فاطمه فیروزی |
علوی |
6 |
زهرا پولادرگ |
شاهد 5 |
7 |
شاینا کسایی |
مهرآیین |
8 |
شیوا فروزان |
فرزانگان |
9 |
زهرا انصاری |
علوم پزشکی |
10 |
درسا حیدری |
دکتر حسابی |
11 |
ستایش زینلی |
علوی |
12 |
فاطمه السادات امام زاده |
17 شهریور |
و) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد انرژی های نو ابتدایی و متوسطه ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 9:30 الی 10:50 )
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
آناهیتا زارعی |
مهرگان |
سوم |
17 |
نازنین فاطمه اخضری |
فرهنگ 2 |
چهارم |
2 |
عسل عزیزی |
ابوقداره |
سوم |
18 |
نیایش كشاورزی |
نخبگان |
چهارم |
3 |
باران لطفی |
علوم پزشكی |
سوم |
19 |
آوین نقش بندی |
ابوریحان |
چهارم |
4 |
مهرسا نعمت الهی |
علوم پزشكی |
سوم |
20 |
زهرا دهقانی |
نخبگان |
چهارم |
5 |
سنا فردوسی |
شهدای صا ایران |
سوم |
21 |
وانیا علیزاده |
مهر آیین |
پنجم |
6 |
هلنا اژدری |
شهدای صا ایران |
سوم |
22 |
پانیذ صابری تبار |
علوم پزشكی |
پنجم |
7 |
پرنیا قیصری |
علوم پزشكی |
سوم |
23 |
نازنین زینب لركی |
فرهنگ 2 |
ششم |
8 |
الیسا ذوالقدری |
ابوقداره |
سوم |
24 |
روژینا غلامرضا پور |
17 شهریور |
ششم |
9 |
ثنا جوكار |
دكتر حسابی |
سوم |
25 |
زهرا رزمجویی |
شاهد فاطمه الزهرا |
ششم |
10 |
وندا ولی |
علوم پزشكی |
سوم |
26 |
صبا قنبری |
ابا صالح |
هفتم |
11 |
انوشه شیرازی نژاد |
دانشگاه شیراز |
سوم |
27 |
مریم رحیم زاده |
ابا صالح |
هشتم |
12 |
الینا سادات كاظمینی |
علوم پزشكی |
سوم |
28 |
ملیكا مختار زادگان |
ابا صالح |
هشتم |
13 |
السا جباری |
شهدای صا ایران |
سوم |
29 |
زهرا هاشمی |
شهید رجبی |
هشتم |
14 |
نازنین زینب خلقی |
دوستان |
سوم |
30 |
مارال حقیقت جهرمی |
شهید معطری |
هشتم |
15 |
نگین زهرا زارع |
ابوقداره |
سوم |
31 |
هانیه سادات فاطمی |
شهید رجبی |
هشتم |
16 |
ثنا دقت |
فرهنگ 2 |
چهارم |
32 |
زهرا ناصری |
شهید رجبی |
هشتم |