از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمام مدارس متوسطه اول دختران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله نتایج مرحله اول المپیاد علوم و ریاضی و انرژی های نو به شرح زیر اعلام می گردد. شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند .
موارد مهم :
1-مرحله دوم پیشرفته در تابستان طبق جدول زیر برگزار می شود.
2-مطالب کلاس یک سوم کتاب سال تحصیلی جدید می باشد.( مثلا اگر امسال پایه هفتم هستند ، یک سوم مطالب کتاب علوم هشتم تدریس می شود.)
3- نفرات اول تا سوم برگزیده در هفته پژوهش آذر ماه 98 در دوازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا برگزار می شود با لوح تقدیر و هدایا تقدیر خواهند شد.
4-مجموع نمرات پیشرفته اول و دوم ملاک انتخاب رتبه های اول تا سوم خواهد بود .
5- حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است. عدم حضور به منزله انصراف می باشد .
6- ثبت نام در اولین جلسه تابستان روز پنجشنبه 98/03/30 خواهد بود .
7- مبلغ 70 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
ساعت / روز |
9:20 - 8 |
10:50 – 9:30 |
12:20 - 11 |
---|---|---|---|
پنجشنبه شروع کلاس 98/03/30 (روزهای تشکیل کلاس : 30خرداد - 6 و 13 و 20 و 27 تیرماه – 3 و 10 و 17 و 24 مرداد ماه - آزمون 31 مرداد ماه ) |
ریاضی پیشرفته دوم هفتم |
ریاضی پیشرفته دوم نهم |
ریاضی پیشرفته دوم هشتم |
علوم پیشرفته دوم نهم |
علوم پیشرفته دوم هشتم |
علوم پیشرفته دوم هفتم |
|
|
انرژی های نو پیشرفته دوم ابتدایی و متوسطه اول |
انرژی های نو مقدماتی ابتدایی و متوسطه اول |
الف) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم هفتم
(زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 11 الی 12:20 – شروع کلاس پنجشنبه 98/03/30)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
آیلین نجفی |
الزهرا |
15 |
هما جعفری |
دکتر معطری |
2 |
مبینا زارعی |
فرزانگان |
16 |
زهرا سجادیان |
دکتر معطری |
3 |
ملیکا گرامی |
الزهرا |
17 |
سارا بختیاری بهادر |
فرشتگان |
4 |
نرگس فهندژ |
فرزانگان |
18 |
ثنا یوسفی |
دکتر معطری |
5 |
سارینا نوروزی |
الزهرا |
19 |
آیدا احمدی |
علوی |
6 |
سیده پرنیان پور شهیدی |
الزهرا |
20 |
مینو محمدی |
دکتر معطری |
7 |
مبینا جعفری |
الزهرا |
21 |
مریم مصباحی |
علوم پزشکی |
8 |
زهرا عبدالهی |
الزهرا |
22 |
یاسمین قهرمانی |
دکتر معطری |
9 |
آناهیتا کامکار |
دکتر حسابی |
23 |
فاطمه حاجی زاده |
امین فاطمه الزهرا |
10 |
عسل جوکار |
شهید نعمت الهی |
24 |
نیکو احمدی |
دکتر معطری |
11 |
زهرا صدارتی |
برادران ابراهیمی |
25 |
فرزانه قشقایی نژاد |
شهید نعمت الهی |
12 |
آنیتا بیت یعقوب |
رشد |
26 |
مریم محمودی |
دکتر معطری |
13 |
فاطمه فرمانی |
نرگس |
27 |
شهدین گودرزی |
دکتر معطری |
14 |
محدثه بیات حقیقی |
رشد |
28 |
نگین نوروزی |
علوی |
ب) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم هشتم
( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 9:30 الی 10:50 – شروع کلاس پنجشنبه 98/03/30)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
حدیث محرابی |
فرزانگان |
2 |
شکیلا توکلی |
دانشگاه |
3 |
آریانا عاطفت دوست |
پیروی |
4 |
فاطمه مرتضوی |
دانشگاه |
5 |
فاطمه ذبیحی |
الزهرا |
6 |
یلدا زینلی |
دکتر معطری |
7 |
الینا بیت یعقوب |
رشد |
8 |
مینو شیخ پور شیرازی |
دکتر حسابی |
9 |
ریحانه کشاورزی |
پیروی |
ج) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم نهم
( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 8 الی 9:20 – شروع کلاس پنجشنبه 98/03/30)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
نگین کریمی |
دکتر معطری |
2 |
محدثه ده بزرگی |
علوی |
3 |
شیلا جعفری |
علوم پزشکی |
4 |
حنانه حقیقی پور |
شهید مطهری |
5 |
ملیکا موحد نیا |
پیشتازان |
6 |
مائده جهان بزرگی |
برادران ابراهیمی |
7 |
نرگس ساریخانی |
دکتر حسابی |
8 |
ستاره اوژند |
علوی |
9 |
روژان دهقانیان |
علوم پزشکی |
10 |
آنا نیکو بخت |
دانشگاه |
11 |
زهرا پناهی |
شاهد5 |