از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2

به : تمام مدارس ابتدایی دختران

موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم 

با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله نتایج مرحله اول المپیاد علوم به شرح زیر اعلام می گردد. شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند .

موارد مهم :

1-مرحله دوم پیشرفته در تابستان طبق جدول زیر برگزار می شود.

2-مطالب کلاس یک سوم کتاب سال تحصیلی جدید می باشد.( مثلا اگر امسال پایه چهارم هستند ، یک سوم مطالب کتاب علوم پنجم تدریس می شود.)

3- نفرات اول تا سوم برگزیده در هفته پژوهش که در آذر ماه 98 دوازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا برگزار می شود با لوح تقدیر و هدایا تقدیر خواهند شد.

4-بالاترین نمرات پیشرفته اول و دوم به عنوان برگزیدگان نفرات اول تا سوم انتخاب خواهند شد.

5- حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است. عدم حضور به منزله انصراف می باشد .

6- ثبت نام در اولین جلسه تابستان روز یکشنبه 2/4/98  خواهد بود .

7- مبلغ 70  هزار تومان به حساب شماره 4150136269008   بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.

 

                                                          ساعت / روز

9:20 - 8:00

10:50 – 9:30

12:20 - 11

یکشنبه

شروع کلاس 98/02/04

به مدت 10 جلسه

علوم ششم

علوم پنجم

علوم چهارم

 

الف) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم چهارم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 11   الی   12:20)

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام آموزشگاه

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام آموزشگاه

1

دایان کوچک پور

پرند

15

ارغوان نیک نام

نخبگان امید فردا

2

سنایا درفشی

علوم پزشکی

16

سوگند شمشادی

فرهنگ 2

3

کیانا خوش نیت

نخبگان امید فردا

17

دیانا پساوند

پرند

4

آیسا کشاورزی

علوم پزشکی

18

آیلا ثانی مند

علوی

5

فاطمه سلطانی

علوم پزشکی

19

فاطمه شریفی

ابوقداره

6

عسل رضایی

17شهریور

20

هانا رازقیان

علوم پزشکی

7

نیوشا قاسمی نژاد

17شهریور

21

ملیسا رهبر عالم

شهدای صاایران

8

نیکا متصدی

علوم پزشکی

22

سارا افضلی

شهدای صاایران

9

روشا لایق

مهرآیین

23

ریحانه هدایتیان

فرهنگ 2

10

یکتا حمیدی

نخبگان امید فردا

24

نیکا جانی پور

مهرآیین

11

فاطمه سلطانیان

نخبگان امید فردا

25

ثنا کیانی

نخبگان امید فردا

12

هلنا یثربی

مهرآیین

26

آنیتا بیدلی

مهرآیین

13

مبینا نمازی

مهرآیین

27

آنیتا شاکر

نخبگان امید فردا

14

هستی آدین

نخبگان امید فردا

 

 

 

 

 ب) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم پنجم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 9:30 الی 10:50)

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام آموزشگاه

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام آموزشگاه

1

غزال صادقی

دکتر حسابی

18

طهورا حیدری

دکتر حسابی

2

پارمیس دهقان

نخبگان امید فردا

19

سولماز قهرمانی

شهدای صاایران

3

زهرا نوروزی

علوی

20

فاطمه زاهدی

شهدای صاایران

4

روشنا بهرامی

دکتر حسابی

21

سارینا شمسی زاده

دوستان

5

مهدیه قنبری

علوم پزشکی

22

وانیا چراغی

مهرآیین

6

عارفه دوکوهکی

دکتر حسابی

23

فاطمه حیاتی پور

مهرآیین

7

نیکا نعمت الهی

علوی

24

ارنیکا احمدی

مهرآیین

8

لیدا کارگر

علوی

25

ریحانه حیاتی پور

مهرآیین

9

پارمیدا پوست پرداز

علوی

26

کیانا یزدانی

مهرآیین

10

مهدیس میر

علوی

27

مهیا رستم پور

شهدای صاایران

11

ملینا بهارلو

فرج اله محمدی

28

فاطمه خلیفه

دوستان

12

یاسمن سرفراز

علوی

29

عسل آزادپور

نخبگان امید فردا

13

کوثر فیجانی

فرهنگ2

30

مبینا فروغان

مهرآیین

14

شیما شهریاری

ابوقداره

31

نرگس مهدی یار

مهرآیین

15

هانیه احمدی

نخبگان امید فردا

32

هستی رفوگران

نخبگان امید فردا

16

ملیکا ایقانی فرد

17شهریور

33

آرتمیس رضا زاده

17 شهریور

17

زهرا عادل زاده

نخبگان امید فردا

34

اسراء سلیمانی

17 شهریور

 

پ) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم ششم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 8 الی 9:20)

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام آموزشگاه

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام آموزشگاه

1

رومینا محمدی

دانشگاه

22

فاطمه القاصی مهر

دکتر حسابی

2

پارمیس زارع

نخبگان امید فردا

23

زهرا خبازی

علوم پزشکی

3

ایرسا آزاد

نخبگان امید فردا

24

بروشات ضامنی

دکتر حسابی

4

هلیا زارعی

فرهنگ2

25

پانته آ کسرایی

دکتر حسابی

5

آیدا رستمی نژاد

نخبگان امید فردا

26

الناز رضایی

دکتر حسابی

6

آلما عزیزی

دانشگاه

27

مبینا مختاری

17 شهریور

7

ریحانه کریمی

دانشگاه

28

مارال جهان بین

علوم پزشکی

8

یکتا فانع

نخبگان امید فردا

29

زهرا رضایی

علوم پزشکی

9

زینب حسنی

دانشگاه

30

پرنیان حمیدیان

دکتر حسابی

10

حریر پورمند

نخبگان امید فردا

31

پارمیس کسرایی

دکتر حسابی

11

ریحانه حاجات نیا

نخبگان امید فردا

32

الهام پور جهرمی

علوی

12

آنیسا فروزانی

مهرآیین

33

ملیسا شهبازی

فرهنگ 2

13

زهرا علمی

نخبگان امید فردا

34

تهمینه مرادی

آزادی

14

دینا مقرنس بند

نخبگان امید فردا

35

بهار دهقانی

فرج اله محمدی

15

آلینا راستی

نخبگان امید فردا

36

فاطمه یزدانی

گوهر محمودی

16

زهرا ایمانی

17شهریور

37

شیوا ویسی

فرج اله محمدی

17

نائیریکا متقی

مهرآیین

38

غزل علیمحمدی

آزادی

18

طناز حیدری

دکتر حسابی

39

آیلا حقیقت

فرهنگ 2

19

تارا امین شایان

دکتر حسابی

40

ساینا بادیه پیما ی جهرمی

پرند

20

فریور مقدسی

17شهریور

41

سیده محدثه ابطحی

دکتر حسابی

21

تبسم مرادی

آزادی2

42

ملیکا جولا

فرهنگ 2