از: مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به: مدارس ابتدایی دختران
موضوع: پذیرفته گان مرحله اول المپیادهای علوم و ریاضی دختران در پژوهش سرای رازی
با سلام و احترام ،ضمن عرض تشکر از کلیه مدیران و پژوهشیاران گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند دانش آموزان دخترپذیرفته شده مرحله اول المپیادهای علوم و ریاضی که در پژوهش سرای رازی شرکت کردند به شرح زیر می باشد،شایسته است موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان پذیرفته شده برسانید.
موارد مهم:
1-دانش آموزان پذیرفته شده می بایست در یک دوره 4 جلسه ای ایده پردازی و خلاقیت شرکت نمایند.
2-هر دانش اموز مبلغ 20 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهشسرای رازی واریزنماید.(فیش واریزی را در اولین جلسه همراه داشته باشند.)
3-شرکت دانش آموزان پذیرفته شده الزامی است ، شرکت نکردن در دوره به منزله انصراف می باشد.
4- در جلسه اول حضور یکی از اولیا الزامی است.
5- دانش آموزان پذیرفته شده به جشنواره های استانی و کشوری معرفی می شوند.
6- اسامی دانش آموزان به شرح زیر می باشد.
الف) برگزیدگان مرحله اول چهارم ابتدایی علوم و ریاضی دختران :
گروه اول چهارم : زمان کلاس پنج شنبه 8 الی 20/9 ، شروع کلاس پنج شنبه 26/11/96
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
1 |
نیکا نعمت الهی |
علوی |
چهارم |
2 |
مهیا رستم پور |
شهدای صا ایران |
چهارم |
3 |
فاطمه زاهدی |
شهدای صا ایران |
چهارم |
4 |
هستی قائد شرفی |
علوم پزشکی |
چهارم |
5 |
یاسمن سرفراز |
علوی |
چهارم |
6 |
فاطمه رنجبر |
شهدای صا ایران |
چهارم |
7 |
زهرا عادل زاده |
نخبگان امید فردا |
چهارم |
8 |
فاطمه خشنود اصل |
علی محمددوستان |
چهارم |
9 |
کوثر نادی |
نخبگان امید فردا |
چهارم |
10 |
ریحانه حیاتی پور |
دکترحسابی |
چهارم |
11 |
سولماز قهرمانی |
شهدای صا ایران |
چهارم |
12 |
فاطمه حیاتی پور |
دکترحسابی |
چهارم |
13 |
زهراسادات محمدیان |
علوم پزشکی |
چهارم |
14 |
تینا پیروزرام |
علوم پزشکی |
چهارم |
15 |
همتا صحرایی |
علوم پزشکی |
چهارم |
16 |
آیسا مرادی نژاد |
علوم پزشکی |
چهارم |
17 |
زهرا حسنلی |
نخبگان امید فردا |
چهارم |
18 |
سارا ایمان صفت |
اباذر منفرد |
چهارم |
19 |
نیوشا پرچمی |
17شهریور |
چهارم |
20 |
زهرا ایمان صفت |
اباذر منفرد |
چهارم |
21 |
فریماه کشاورز |
17شهریور |
چهارم |
22 |
حلما ذریه |
17شهریور |
چهارم |
23 |
محدثه نصیر پور |
17شهریور |
چهارم |
24 |
زهرا رسولی فر |
17شهریور |
چهارم |
25 |
مهسا علی نژاد |
اباذر منفرد |
چهارم |
26 |
آرشیدا جمشیدی |
17شهریور |
چهارم |
27 |
ثنا محمدی |
شاهد فاطمه الزهرا |
چهارم |
28 |
سنا کنعان نژاد |
اباذر منفرد |
چهارم |
29 |
ثنا ابراهیمی |
17شهریور |
چهارم |
30 |
نگین فاتحیان |
شاهد فاطمه الزهرا(س) |
چهارم |
گروه دوم چهارم : زمان کلاس پنج شنبه 30/9 الی 50/10 ، شروع کلاس پنج شنبه 26/11/96
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
31 |
تیام نوری نیا |
نخبگان امید فردا |
چهارم |
32 |
یاس هاشمی |
آرین |
چهارم |
33 |
فاطمه حسن پور |
شاهد فاطمه الزهرا(س) |
چهارم |
34 |
هانیه شریعتی |
17شهریور |
چهارم |
34 |
زهرا عبودی |
17شهریور |
چهارم |
36 |
ساغر شاه امیریان |
تلاش |
چهارم |
37 |
هلنا علیایی |
تلاش |
چهارم |
38 |
نیوشا بازوبندی |
17شهریور |
چهارم |
39 |
نیوشا حفظ الله |
نخبگان امید فردا |
چهارم |
40 |
مهرسا هاشمی |
نخبگان امید فردا |
چهارم |
41 |
روناک جهاندیده |
علی محمددوستان |
چهارم |
42 |
کیانا رفیعی |
علوم پزشکی |
چهارم |
43 |
نورا مهاجری |
علوم پزشکی |
چهارم |
44 |
دریا آذری |
علی محمددوستان |
چهارم |
45 |
یاسمن بهمه |
دکترحسابی |
چهارم |
46 |
نرگس بیات پور |
دکترحسابی |
چهارم |
47 |
سارینا شمسی زاده |
علی محمددوستان |
چهارم |
48 |
گلسا عبدالله پور |
علوم پزشکی |
چهارم |
49 |
ستایش اسماعیل زاده |
علوم پزشکی |
چهارم |
50 |
آرام رئیسی |
دانشگاه |
چهارم |
51 |
آوا فتوت |
علی محمددوستان |
چهارم |
52 |
ترنم محمدی |
اسوه پارس |
چهارم |
53 |
سنا احمدی |
دکترحسابی |
چهارم |
54 |
آرمیتا همایونی |
دکترحسابی |
چهارم |
55 |
یاس قهارترس |
علوم پزشکی |
چهارم |
56 |
کیمیا حیدری |
شهدای صا ایران |
چهارم |
57 |
آرشیدا خسروی |
علوم پزشکی |
چهارم |
58 |
عسل محمدی |
علی محمددوستان |
چهارم |
59 |
مبینا فرزادفر |
علوم پزشکی |
چهارم |
60 |
فاطمه خلیفه |
علی محمددوستان |
چهارم |
ب) برگزیدگان مرحله اول پنجم ابتدایی علوم و ریاضی دختران :
گروه اول پنجم : زمان کلاس پنج شنبه 11 الی 20/12 ، شروع کلاس پنج شنبه 26/11/96
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
1 |
ملیکا جوکار |
علوم پزشکی |
پنجم |
2 |
نیوشا چراغ زاده |
شهدای صا ایران |
پنجم |
3 |
ملینا محمدی پور |
شهدای صا ایران |
پنجم |
4 |
حنانه نمازی فرد |
فرهنگ |
پنجم |
5 |
الناز بوی گل |
امام هادی |
پنجم |
6 |
نازنین منفرد |
شهید مجیددوکوهکی |
پنجم |
7 |
مریم منفرد |
شهید مجیددوکوهکی |
پنجم |
8 |
فاطمه بذر افشان |
شهید مجیددوکوهکی |
پنجم |
9 |
سیده الهه حسینی |
شهدای صا ایران |
پنجم |
10 |
زهرا صادقی |
امام هادی |
پنجم |
11 |
بهار جعفری |
نخبگان امید فردا |
پنجم |
12 |
نیایش تقی زاده |
نخبگان امید فردا |
پنجم |
13 |
نرجس مزدوری |
17شهریور |
پنجم |
14 |
هنگامه کردی |
اباذر منفرد |
پنجم |
15 |
آناهیتا حیدری |
شاهد فاطمه الزهرا |
پنجم |
16 |
زهرا نظری بوگر |
جعفرقمشه ای |
پنجم |
17 |
مهسا موسائیان |
جعفرقمشه ای |
پنجم |
18 |
بیتا رضایی |
جعفرقمشه ای |
پنجم |
19 |
پریا خلخال |
جعفرقمشه ای |
پنجم |
20 |
ملیکا پیران سر |
فرهنگ |
پنجم |
21 |
زهرا ایمانی |
17شهریور |
پنجم |
22 |
شاینا پارسا |
17شهریور |
پنجم |
23 |
شقایق ملک حسینی |
فرهنگ |
پنجم |
24 |
آیلین علی ویسی |
17شهریور |
پنجم |
25 |
زهرا دهداری |
تلاش |
پنجم |
گروه دوم پنجم : زمان کلاس یکشنبه 15 الی 20/16 ، شروع کلاس یکشنبه 29/11/96
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
26 |
گلشید قائدی پور |
علوم پزشکی |
پنجم |
27 |
آرمیتا فرحزاد |
علوم پزشکی |
پنجم |
28 |
راشین جعفری |
علوم پزشکی |
پنجم |
29 |
رقیه کشاورزی |
دانشگاه |
پنجم |
30 |
فاطمه طاهری |
علوم پزشکی |
پنجم |
31 |
ویونا برهان حقیقی |
علوم پزشکی |
پنجم |
32 |
صبا شمس |
علوم پزشکی |
پنجم |
33 |
پانته آ کسرایی |
دکترحسابی |
پنجم |
34 |
آوا شبستری |
علوم پزشکی |
پنجم |
35 |
پارمیس کسرایی |
دکترحسابی |
پنجم |
36 |
پروشات ضامنی |
دکترحسابی |
پنجم |
37 |
ریحانه یوسف نژاد |
دکترحسابی |
پنجم |
38 |
مبینا مختاری |
17شهریور |
پنجم |
39 |
ملیکا صراطی |
فرهنگ |
پنجم |
40 |
آیلین دیانت پور |
علوم پزشکی |
پنجم |
41 |
غزل ممبینی |
17شهریور |
پنجم |
42 |
زهرا توانا |
جعفرقمشه ای |
پنجم |
43 |
آرمیتا شریفی |
علوم پزشکی |
پنجم |
44 |
مارال جهان بین |
علوم پزشکی |
پنجم |
45 |
ستاره عالم زاده |
علوم پزشکی |
پنجم |
46 |
هدی محسنی |
علوم پزشکی |
پنجم |
47 |
بهار زارع |
17شهریور |
پنجم |
48 |
مهناز رضایی |
17شهریور |
پنجم |
49 |
مانیا جوکار |
علوی |
پنجم |
50 |
مبینا صفری |
علوی |
پنجم |
ج) برگزیدگان مرحله اول ششم ابتدایی علوم و ریاضی دختران :
گروه اول ششم : زمان کلاس یکشنبه 30/16 الی 50/17 ، شروع کلاس یکشنبه 29/11/96
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
1 |
کیمیا غیاثیان |
علی محمددوستان |
ششم |
2 |
سولماز محمدی منفرد |
شهید مجیددوکوهکی |
ششم |
3 |
منا تفرج |
تلاش |
ششم |
4 |
زهرا احمدی |
شهید مجیددوکوهکی |
ششم |
5 |
دیبا پیروی |
تلاش |
ششم |
6 |
هلیا دستان |
امام هادی |
ششم |
7 |
شادی رمزی |
امام هادی |
ششم |
8 |
سارا محمدی |
تلاش |
ششم |
9 |
سمیه دهستانی |
17شهریور |
ششم |
10 |
ریحانه خورشیدسوار |
17شهریور |
ششم |
11 |
انسیه زندی |
جعفرقمشه ای |
ششم |
12 |
هستی دهقان |
17شهریور |
ششم |
13 |
حدیث آزادی |
جعفرقمشه ای |
ششم |
14 |
حانیه محمدیان |
17شهریور |
ششم |
15 |
آیناز سرداری |
جعفرقمشه ای |
ششم |
16 |
مائده جهان خواه |
نخبگان امید فردا |
ششم |
17 |
زهرا رجب پور |
شاهد فاطمه الزهرا |
ششم |
18 |
سما قنبری |
دکترحسابی |
ششم |
19 |
ملیکا اکتسابی |
دکترحسابی |
ششم |
20 |
تارا طلایی |
علوی |
ششم |
گروه دوم ششم : زمان کلاس یکشنبه 18 الی 20/19 ، شروع کلاس یکشنبه 29/11/96
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
21 |
نازنین یعقوبی |
شاهد فاطمه الزهرا |
ششم |
22 |
زهرا کاظمی |
دکترحسابی |
ششم |
23 |
مهرانا بهرامی |
علوم پزشکی |
ششم |
24 |
کیمیا حاجی پور |
علوم پزشکی |
ششم |
25 |
سارا رضایی منش |
17شهریور |
ششم |
26 |
مریم نقیبی |
دکترحسابی |
ششم |
27 |
فاطمه فتحی |
علوم پزشکی |
ششم |
28 |
فاطمه فلامرزی |
17شهریور |
ششم |
29 |
دیانا صفری |
تلاش |
ششم |
30 |
آیدا احمدی پور |
علوی |
ششم |
31 |
شیدا نوروزی |
جعفرقمشه ای |
ششم |
32 |
هلنا اسحاقی |
علی محمددوستان |
ششم |
33 |
آفاق افشاری |
نخبگان امید فردا |
ششم |
34 |
ثمین شهسوار |
علوم پزشکی |
ششم |
35 |
یاسمین قهرمانی |
شهدای صا ایران |
ششم |
36 |
عسل حسین آبادی |
آزادی |
ششم |
37 |
کیمیا عبودی |
علوی |
ششم |
38 |
عسل علی پور |
شاهد فاطمه الزهرا |
ششم |
39 |
درنا ابراهیمی |
دکترحسابی |
ششم |
40 |
هما جعفری |
شهدای صا ایران |
ششم |
41 |
زهرا غرقی |
نخبگان امید فردا |
ششم |