از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به : تمامی مدارس نواحی چهارگانه شیراز
موضوع : برگزیدگان مرحله اول مسابقه موشک آبی و تقدیر از برگزیدگان
با سلام و احترام ؛ ضمن تشکر از کلیه مدیران وپژوهش یاران گرامی ، بدینوسیله برگزیدگان مرحله اول مسابقه موشک آبی نواحی چهارگانه شیراز خدمتتان ارسال می گردد . شایسته است موارد زیر به اطلاع شرکت کنندگان در جشن تقدیر برسانید.
- به نفر اول ابتدایی 600 هزار تومان ، نفر دوم 500 هزار تومان و نفر سوم 400 هزار تومان به همراه لوح تقدیر و تندیس ویژه مسابقات و بدمینتون حرفه ای اهدا خواهد شد.
- به تیم اول متوسطه 600 هزار تومان ، تیم دوم متوسطه 500 هزار تومان و تیم سوم 400 هزار تومان به همراه لوح تقدیر و تندیس ویژه مسابقات و بدمینتون حرفه ای اهدا خواهد شد.
- به نفر چهارم تا 86 ابتدایی لوح تقدیر و تندیس ویژه مسابقات و بدمینتون حرفه ای اهدا خواهد شد .
- به تیم چهارم تا چهاردهم متوسطه لوح تقدیر و تندیس ویژه مسابقات و بدمینتون حرفه ای اهدا خواهد شد .
- لوح تقدیر و تندیس مسابقه پژوهش یاران به آموزشگاه ارسال خواهد شد.
- کلیه دانش آموزان برگزیده در مرحله استانی می توانند شرکت کنند.
- جشن تقدیر از برگزیدگان مرحله اول روز پنج شنبه 21/10/96 از ساعت 30/14 الی 17 در سالن اجتماعات علوم پزشکی واقع در بلوار چمران ، خیابان نیایش ، مجتمع آموزشی علوم پزشکی برگزار می شود. (پذیرفته شدگان به همراه یکی از اولیاء در مراسم شرکت نمایند.)
- مرحله استانی مسابقات موشک آبی به اطلاع دانش آموزان برگزیده خواهد رسید.
- اسامی برگزیدگان مرحله اول به شرح زیر می باشد :
نفرات برتر ابتدایی
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
رتبه |
1 |
ایلیا احسنت |
دانشگاه |
سوم |
اول |
2 |
یسنا دهقانی |
سکینه لوری |
دوم |
دوم |
3 |
امیرمحمد امیرعضدی |
خوارزمی |
پنجم |
سوم |
4 |
دیانا رحمانی |
دانشگاه |
اول |
ممتاز |
5 |
میعاد کیفرگیر |
طاها |
سوم |
ممتاز |
6 |
امیرعلی حسینی |
پوشینه بافت |
دوم |
ممتاز |
7 |
محمد طاها شرفی |
معارف2 |
چهارم |
ممتاز |
8 |
تارخ عشایری |
غدیر |
سوم |
ممتاز |
9 |
علی صحراگرد |
آیین مهر |
چهارم |
ممتاز |
10 |
ماهان منصوری |
دانشگاه |
سوم |
ممتاز |
11 |
طهورا حیدری |
دکتر حسابی |
چهارم |
ممتاز |
12 |
محمد مهدی رضوانی |
امام رضا |
چهارم |
ممتاز |
13 |
سوشیانت دشتیان |
توحید |
دوم |
ممتاز |
14 |
خاطره نوروزی |
سکینه لوری |
دوم |
ممتاز |
15 |
محمد جواد سیفی |
شهید نگهبان |
سوم |
ممتاز |
16 |
امیرعلی فلاح |
روزبهان |
دوم |
ممتاز |
17 |
کوروش خوش منظر |
غدیر |
اول |
ممتاز |
18 |
سپهر انوری |
علوم پزشکی |
دوم |
ممتاز |
19 |
آریا عسکری |
معارف2 |
پنجم |
ممتاز |
20 |
آیین سهرابی |
علوم پزشکی |
اول |
ممتاز |
21 |
طاها ملک مکان |
استاد شهریار |
چهارم |
ممتاز |
22 |
مرسا لهسایی |
سکینه لوری |
دوم |
ممتاز |
23 |
امیرمحمد دهقان |
امام رضا |
چهارم |
ممتاز |
24 |
یاس زارع |
دانشگاه |
اول |
ممتاز |
25 |
درسا عسکری |
سکینه لوری |
سوم |
ممتاز |
26 |
نازنین زهرا شاهسوندی |
سکینه لوری |
سوم |
ممتاز |
27 |
کیان کشمیری |
توحید |
اول |
ممتاز |
28 |
نازنین توکلی |
غدیر |
اول |
ممتاز |
29 |
ستایش شاه میری |
سکینه لوری |
اول |
ممتاز |
30 |
محمدرضا دهقان |
دکتر حسابی |
پنجم |
ممتاز |
31 |
فاطمه نوراللهی |
سکینه لوری |
اول |
ممتاز |
32 |
سیده شاینا سیدی |
معارف6 |
چهارم |
ممتاز |
33 |
روژینا شاکری |
علوم پزشکی |
سوم |
ممتاز |
34 |
باران آقاییان |
دکتر حسابی |
اول |
ممتاز |
35 |
طاها پاک دامن |
شهید نگهبان |
دوم |
ممتاز |
36 |
امیر رضا اسعدی |
معارف2 |
چهارم |
ممتاز |
37 |
زهرا دادور |
علوم پزشکی |
اول |
ممتاز |
38 |
رادین ابراهیمی |
دانشگاه |
اول |
ممتاز |
39 |
امیر رضا گودرزی |
شهید نگهبان |
سوم |
ممتاز |
40 |
هلیا اسفندیاری |
دانشگاه |
اول |
ممتاز |
41 |
نگار جاوید |
نجمه |
سوم |
ممتاز |
42 |
محمد برزگر |
شهید صدیقی |
چهارم |
ممتاز |
43 |
علیرضا نامور |
حضرت مسلم |
پنجم |
ممتاز |
44 |
زهرا کریمی |
دانشگاه |
دوم |
ممتاز |
45 |
پرهام غفاری |
تلاش |
سوم |
ممتاز |
46 |
کیان بهمنی |
مبعث |
اول |
ممتاز |
47 |
حسین خالق پور |
شهید صدیقی |
پنجم |
ممتاز |
48 |
امیرحسین زارع |
پوشینه بافت |
چهارم |
ممتاز |
49 |
امیرمحمد چراغی |
آیین مهر |
دوم |
ممتاز |
50 |
امیرمهدی امیرعضدی |
خوارزمی |
سوم |
ممتاز |
51 |
ابوالفضل وفامند |
شاهدجناب |
چهارم |
ممتاز |
52 |
امیر عباس صالحی |
امام رضا |
چهارم |
ممتاز |
53 |
ابراهیم گلکاری |
توحید |
دوم |
ممتاز |
54 |
محمد هادی نعمت الهی |
شاهدجناب |
اول |
ممتاز |
55 |
زهرا خبازیان |
علوم پزشکی |
پنجم |
ممتاز |
56 |
سید علی هادوی |
علوم پزشکی |
اول |
ممتاز |
57 |
ابوالفضل پرویزی |
شاهدجناب |
چهارم |
ممتاز |
58 |
پرنیا غفاری |
سکینه لوری |
سوم |
ممتاز |
59 |
آیهان خسروی |
آیین مهر |
دوم |
ممتاز |
60 |
طاها جعفری |
طاها |
دوم |
ممتاز |
61 |
فاطمه رحیمی |
شاهد فاطمه الزهرا |
اول |
ممتاز |
62 |
امیر سالار سربازی |
علوم پزشکی |
اول |
ممتاز |
63 |
امیرعلی خشابی زاده |
خوارزمی |
سوم |
ممتاز |
64 |
محمدحسین بستام |
شاکرین |
دوم |
ممتاز |
65 |
آرین بیگ دلی |
توحید |
اول |
ممتاز |
66 |
رضا احمدی |
پیام انقلاب |
اول |
ممتاز |
67 |
سینا رضایی |
معارف2 |
چهارم |
ممتاز |
68 |
امیر رضا مرادی |
شهید نگهبان |
دوم |
ممتاز |
69 |
محمد حسام راستی |
آزادی |
سوم |
ممتاز |
70 |
مبینا هادی نژاد |
معارف6 |
پنجم |
ممتاز |
71 |
نازنین میرزا زادگان |
فرهنگ |
پنجم |
ممتاز |
72 |
ستایش قنبری |
سکینه لوری |
اول |
ممتاز |
73 |
ناردیس رستمی |
تلاش |
اول |
ممتاز |
74 |
علی سربرجی |
شهید نگهبان |
دوم |
ممتاز |
75 |
پارسا چوگان باز |
خوارزمی |
سوم |
ممتاز |
76 |
فاطمه عسکری |
امام رضا |
اول |
ممتاز |
77 |
عسل رئیسی |
اختر معدل |
چهارم |
ممتاز |
78 |
مریم شرف زاده |
اتحادی |
چهارم |
ممتاز |
79 |
محمد صلاحی |
امام جعفر صادق |
اول |
ممتاز |
80 |
بردیا آرمین |
مصلح موعود |
چهارم |
ممتاز |
81 |
روژان احمدی |
پوشینه بافت |
اول |
ممتاز |
82 |
حمیدرضا اسدی |
شهید باقری |
چهارم |
ممتاز |
83 |
پارسا جلیلیان |
طلوع دانش |
چهارم |
ممتاز |
84 |
علیرضا امیری |
صا ایران |
پنجم |
ممتاز |
85 |
علی اکبر عدلو |
روزبهان |
پنجم |
ممتاز |
86 |
شهرام رنجبر |
معارف6 |
ششم |
ممتاز |
نفرات برتر متوسطه
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
پایه |
رتبه |
1 |
آرمان صالحی امیرحسین زارع |
دکترحسابی |
هفتم |
تیم اول |
2 |
کوثر زارع |
نعمت الهی |
هشتم |
تیم دوم |
3 |
امیر حسین نصیری پوریا محبوبیان |
علوم پزشکی |
هشتم |
تیم سوم |
4 |
هانیه معیدی زهرا مطهرزاد |
آل محمد |
دهم |
ممتاز |
5 |
فتانه اکبریان فرزانه اکبریان |
دکترحسابی |
نهم |
ممتاز |
6 |
زهرا یعقوبی زهرا تابع بردبار |
آل محمد |
دهم |
ممتاز |
7 |
محدثه کرمی نرگس نیا کوثری |
علوم پزشکی |
نهم |
ممتاز |
8 |
محمدحسین فروتن |
خسروآصف |
هشتم |
ممتاز |
9 |
صدف دهقانی |
ابا صالح |
هفتم |
ممتاز |
10 |
محمد ناهیدی |
شهید زمانی |
هشتم |
ممتاز |
11 |
محسن غیاثی |
دانشگاه |
هفتم |
ممتاز |
12 |
ارشیا بیژنی فرد |
دانشگاه |
نهم |
ممتاز |
13 |
یوسف پارسایی |
خسرو آصف |
هشتم |
ممتاز |
14 |
ندا شمس مینا سمیعی |
دانشگاه |
هشتم |
ممتاز |