ردیف |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
عنوان مقام |
1 |
عرفان مرادپور |
دبستان ملاصدرا |
مقام اول رشته فوتبالیست ابتدایی مقام اول رشته رالی ابتدایی مقام اول رشته خدمتکار ابتدایی |
2 |
عرشیا عربی |
دبستان غیر انتفاعی توحید |
مقام دوم رشته خدمتکار ابتدایی مقام اول رشته نمایشگاهی |
3 |
شایان محمودی |
دبستان خاطره ها |
|
4 |
علیرضا پور قادری |
راهنمایی دستغیب |
مقام اول رشته نمایشگاهی |
5 |
خشایار فتحی نژاد |
راهنمایی دستغیب |
مقام دوم ماز هوشمند مقام دوم رشته تعقیب خط مغناطیسی |
6 |
احمد رضا عبدالهی |
راهنمایی دکتر سعادت |
مقام دوم رشته فوتبالیست راهنمایی |
7 |
سعید خلجی |
هنرستان شهید ترابی |
مقام اول رشته آتشنشان دبیرستان مقام اول رشته شیء جمع کن دبیرستان مقام اول رشته تعقیب خط دبیرستان |
8 |
نیما ایلچی |
دبیرستان علوم پزشکی |
مقام سوم رشته شی جمع کن دبیرستان مقام دوم ماز هوشمند دبیرستان مقام دوم رشته تعقیب خط مغناطیسی |
9 |
مصطفی رحیمی |
دبیرستان علوم پزشکی |
مقام سوم رشته شی جمع کن دبیرستان فنی ترین تیم در رشته مین یاب |
10 |
علی موذن |
راهنمایی علوم پزشکی |
مقام اول مسابقه جنگجو راهنمایی پیشرفته |
11 |
سینا توکل مقدم |
دبستان علوم پزشکی |
مقام اول جنگجو دبستان پیشرفته |
12 |
محمد رضا جعفری |
دبستان علوم پزشکی |
مقام اول جنگجو دبستان پیشرفته |
13 |
آریو واهب |
دبستان علوم پزشکی |
مقام سوم جنگجو دبستان پیشرفته |
14 |
پارسا تهماسبی |
دبستان علوم پزشکی |
مقام سوم جنگجو دبستان مقدماتی |
15 |
امیر حسین مهدوی |
دبستان علوم پزشکی |
مقام چهارم جنگجو دبستان پیشرفته |
16 |
محمد باقر انجمن |
راهنمایی معارف |
مقام دوم رشته رالی |
17 |
آرمین امیدوار |
راهنمایی عرشیا |
مقام اول رشته جنگجو |
18 |
سید محمد حسین موسوی |
راهنمایی معارف |
مقام دوم رشته جنگجو |
19 |
امیر زارع |
راهنمایی دستغیب |
مقام اول رشته فوتبالیست |
20 |
خشایار فتحی نژاد |
دبیرستان دستغیب |
مقام دوم رشته حل ماز |
21 |
عارفه مرادپور |
دبستان ملاصدرا |
مقام اول رشته رالی |
22 |
امیر عباس فرصت کار |
دبستان تلاش |
مقام اول رشته جنگجو |
23 |
سیده محیا بهشتی |
دبستان فرهنگ |
مقام اول رشته نمایشگاهی |
24 |
کیمیا باصری |
دبستان فرهنگ |
مقام اول رشته نمایشگاهی |
25 |
ملیکا صحراگرد |
دبستان دانشگاه |
مقام اول رشته نمایشگاهی |