این دوره از مسابقات با حضور 1150 دانشآموز از مدارس نواحی شیراز در قالب 216 تیم از به صورت استاندارد جهانی در سطح دانش آموزی شهر شیراز برگزار شد و می توان به عنوان بزرگترین رویداد دومینو در کشور نام برد که در تاریخ 28/11/1393 الی 30/11/1393، در سالن ورزشی شهید شیر علی سلطانی اجرا شد.
این دوره از مسابقات در راستای بالا بردن خلاقیت و پرورش مهارتهای اندیشه جوانان این مرز و بوم است، بر اساس بررسی و تایید گروه داوری در نهایت تیم ها به دو دسته : برگزیده و فنی تقسیم خواهند شد که شامل 30 تیم برگزیده و 16 تیم فنی انتخاب شده اند که در مجموع 45 تیم به مسابقات استانی راه یابی پیدا می کنند که جوائز آن با بیش از 20میلیون ریال به تیم های اول تا سوم اهدا خواهد شد.
جوائز:
تیم اول: 10000000 ریال به صورت نقد ، تندیس و گردش علمی یک روزه از بنیاد ملی نخبگان استان فارس و گواهی حضور
تیم دوم: 6000000 ریال به صورت نقد ، تندیس و گردش علمی یک روزه از بنیاد ملی نخبگان استان فارس و گواهی حضور
تیم سوم: 4000000 ریال به صورت نقد ، تندیس و گردش علمی یک روزه از بنیاد ملی نخبگان استان فارس و گواهی حضور
تیم چهارم تا سی ام + تیم های فنی: راه یابی به مرحله استانی و گردش علمی یک روزه از بنیاد ملی نخبگان استان فارس و گواهی حضور
.این رقابت دوستانه با همکاری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ،شهرداری منطقهی 4 شیراز، شورای اسلامی شهر شیراز، پژوهشسرای دانشآموزی ( رازی ، اسدی ، دکتر حسابی ) و شرکت تولیدی مشک مانلی بهار محقق خواهد شد.
اسامی تیم های برگزیده(اول تا سی ام) شرکت کننده در مسابقه دومینو دانش آموزی شیراز
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
1 |
سمپادی ها |
شهید دستغیب (ناحیه 2) |
374 |
کیارش کمالی |
پویا جاودانی ، عرفان روشن ، نوید اوجی ، علی رضا آّبخویی |
2 |
کولاک |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
352 |
علی نجاتی |
امیر علی داهی ، آرمین فروتن ، حسین فولاد فر |
3 |
بی همتا |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
337 |
روژان اوجی |
سارا احمدی ، هانیه ابراهیمی ، کیمیا اسد سنگابی |
اسامی تیم های رتبه چهارم تا بیستم
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
امتیاز |
سرگروه |
اعضا تیم |
|
4 |
ابرنگ |
امتیاز (ناحیه 2) |
333 |
آناهیتا صبوکی |
زهرا کرامتی ، زهرا کشاورز ، راحله آشنایی ، ساناز پرنیا |
|
5 |
شایان |
امتیاز (ناحیه 2) |
310 |
ماندانا صمیمی |
لیلا کریمی ، مریم ابطحی ، نگار رضازاده ، صبا بهبود |
|
6 |
گل رز |
بهشتی 2 (ناحیه 1) |
284 |
فروغ زارع |
سهیلا خلیفه ، شهدخت دهقانی ، نرجس صادقی ، نگار رمضانی |
|
7 |
نخبگان فردا |
آل محمد (ناحیه 2) |
259 |
مهسا تقییان |
سمیه الهی ، امینه نعمت الهی ، پریا زیتون |
|
8 |
پرفسور حسابی |
الگونه (ناحیه 3) |
254 |
زهرا گشتاسبی |
فائزه قدرتی ، مریم احمدی ، زهرا دانشمندی ، سارا کشاورز |
|
9 |
پارساییان |
علوم پژشکی (ناحیه 2) |
236 |
پارسا بازیاری |
محمد فاخر منش ، پارسا سخنرانی ، عرفان مرادی ، پارسا قلاتیان ، مهدی لقمانی |
|
10 |
خورشید |
یاس (ناحیه 1) |
235 |
پریا فروزانی خوب |
کیانا فروزانی خوب ، زهرا غلام پور |
|
11 |
مهر آیین |
آیندگان (ناحیه 2) |
229 |
محدـه دهقان |
فاطمه کریمی ، نگین فکوری ، نیوشا عبدا... پور ، زهرا فرخی |
|
12 |
دیبا |
آل محمد (ناحیه 2) |
219 |
زهرا صباحی |
پردیس شعبانیان ، زهرا رضایی ، زهرا عشقی ثانی |
|
13 |
برگزیدگان |
علوم پژشکی (ناحیه 2) |
217 |
هانیه جعفری |
نجمه سادات هاشمی ، مریم اشرفی ، یاسمن اکبری |
|
14 |
المپیکیان توحید |
توحید (ناحیه 2) |
215 |
مهدی زارع نژاد |
محمد امین رفاهیت ، محمد مهدی کاویانی ، سید محمد ناصر زاده ، صابر طالبی نژاد |
|
15 |
آرام |
فرهنگ (ناحیه 2) |
214 |
سارا چوبینه |
زهرا رائی ، مهتاب الگونه ، مریم روغنی ، مریم دوستان |
|
16 |
پویا |
عدالت (ناحیه 3) |
213 |
فاطمه کارگر |
شیدا اسکندری ، زینب رحمانی ، فاطمه خاکسار ، زهرا سلطانی |
|
17 |
رز سیاه |
انصاری لاری (ناحیه 2) |
212 |
زهرا مرادی |
بیتا خرمی ، فاطمه نظری ، نجمه نعمتی اصل ، سارا فروتن |
|
18 |
شاه شطرنج |
فرزانگان 2 (ناحیه 1) |
211 |
المیرا نوح پیشه |
کیمیا مینایی فرد ، نسرین مردانی ، بهار معدلی ، پرنیان محقق |
|
19 |
TNT |
علوم پژشکی (ناحیه 2) |
209 |
مصطفی کریمی |
امیر حسین بحرانی ، حسین دهقان ، محمد امین زهری زاده ، محمد رضا توکل |
|
20 |
کوه های سرفراز توحید |
توحید (ناحیه 2) |
207 |
محمد میرزایی |
علیرضا اسلامی ، پوریا رحیمی ، یاسر نام آور ، محمد رضا جوهری |
|
21 |
زیگورات |
انصاری لاری (ناحیه 2) |
203 |
مهرناز پاپری |
زهرا حاصلی ، نگین عاطفت فر ، فاعظه اسد الهی |
|
22 |
توسکا |
طوبی1 (ناحیه 2) |
201 |
مهرنوش رومز |
نرجس فقیهی ، زهرا سبز لون ، سمانه قطیری |
|
23 |
استعدادهای درخشان |
حجاب (ناحیه 2) |
198 |
عاطفه ابراهیمی |
زهرا زارع ، پریسا علی پور ، فتانه کشاورز |
|
24 |
دربا |
فرزانگان 2 (ناحیه 1) |
195 |
حدیث نجف زاده |
سنا نعمت الهی ، کیمیا کامران ، کیمیا کمال زاده ، ملیکا غلامی |
|
25 |
نسترن |
بهشتی 2 (ناحیه 1) |
188 |
نسترن غفاری |
زهرا جوکار ، شمیم محمود زاده ، غزاله مصفا |
|
26 |
دانش |
عدالت (ناحیه 3) |
183 |
زهرا احمدی |
زهرا جوانمردی ، فاطم ه جوانمردی ، زهرا زارع ، مریم خسروانیان |
|
27 |
صدرای شیرازی |
حجاب (ناحیه 2) |
181 |
طاهره شاهین |
مریم امام رضایی ، زهرا محمودی ، یلدا باژن ، فاطمه آزادی |
|
28 |
مهره چینان فردا ساز |
امام رضا (ناحیه 1) |
176 |
محمد امین خلیلی |
سید محمد علی سعادت ، حسین ولی زاده ، محمد امین خلیلی ، سینا فرشید فر |
|
29 |
هیئت ژولی |
علوم پزشکی (ناحیه 2) |
175 |
فاطمه موسوی |
ملیکا لشکری ، هیدا لطفی کیا ، سحر مهری ، زهرا گرگین پور |
|
30 |
تبسم |
طوبی 1 (ناحیه 2) |
173 |
هانیه رحیمی |
طناز رسولی ، عاطفه کرم برازجانی ، شیوا طیوری ،فاطمه آقایی |
اسامی تیم های فنی (اول تا شانزدهم) شرکت کننده در مسابقه دومینو دانش آموزی شیراز
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
سرگروه |
اعضا تیم |
1 |
آوای |
تفضلی (ناحیه 2) |
ارمان دیانت |
میلاد ابوالحسینی ، محمد رضا انصاری |
2 |
بزرگی |
بزرگی (ناحیه 2) |
مریم پور بهمن |
تمین صداقتیان ، مریم زارع ، شقایق گرمنجانی ، زهرا اعتضادی |
3 |
زئوس |
طوبی 1 (ناحیه 2) |
فائزه سادات علوی |
فاطمه جمشیدی ، زهرا فضلی |
4 |
فرشتگان |
فرشتگان (ناحیه 2) |
سارا خاوندی |
نسترن جمالی ، سارا رحیمی ، ندا شفیعی ، نگین شفیعی |
5 |
ستارگان |
طوبی1 (ناحیه 2) |
مریم منصوری |
عاطفه برزگر ، سمیرا مجیدی ، ساناز گودرزی ، آزاده ادراکی |
6 |
دومینو بازان |
شهید معزی و شهید دستغیب (ناحیه 2) |
مجتبی نعمتی |
ابوالفضل محمودی ، مسیح چهرآزی ، سینا نادری نژاد |
7 |
پیشتازان |
امام رضا (ناحیه 1) |
سید حجت حسینی |
امیر علی مهدوی نیا ، جواد رستگار ، محمد فرهنگیان ، علیرضا پیش بین |
8 |
دختران فردا |
شهید نجابت (ناحیه 1) |
محدثه کرمی |
مرضیه جوکار ، فاطمه طالبی ، زهرا دهقان ، میترا مجلی |
9 |
باران |
نرجس (ناحیه 2) |
فاطمه کشاورز |
فاطمه قشقایی ، زهرا فرهادی ، فاطمه سیستانی |
10 |
فاطمه الزهرا |
طوبی 1 (ناحیه 2) |
لعیا حریری |
زهرا زارع ، بیتا کارگر ، فریما احراری ، مهناز زارع |
11 |
شیفو |
فرزانگان 3 (ناحیه 3) |
فاطمه اکبر پور |
مهسا جویا ، فاطمه خادم |
12 |
فرزانگان 2 |
فرزانگان 2 (ناحیه 2) |
نیلوفر علوی |
درنا قوسی ، زهرا آذرم ، سحر کشاورزی |
13 |
آریا مهر |
عدالت (ناحیه 3) |
مرضیه بختیار |
لعیا کنعانی ، فاطمه خاکسار ، مریم اکبری |
14 |
الزهرا |
نجابت (ناحیه 1) |
مهسا دبستانی |
مهدیه دبستانی ، الهام نوح پیشه ، فاطمه مهرابی ، مائده غلام پور |
15 |
اندیشه |
هنر و اندیشه (ناحیه 1) |
پگاه سهیلی |
شبنم نجفی ، فرناز سالاری ، فاطمه آزادی |
16 |
امروز پویا فردایی روشن |
اباصالح ( عج ) (ناحیه 2) |
مهرناز بحرانی |
مژده امیر احمدی ، فاطمه شادمان ، زهرا حسین آبادی ، مریم صادقی |
اسامی تیم افتخاری و کوچکترین تیم شرکت کننده در مسابقه دومینو دانش آموزی شیراز
رتبه |
نام تیم |
نام آموزشگاه |
سرگروه |
اعضا تیم |
افتخاری |
حضرت مهدی (عج ) (ناحیه 2) |
حضرت مهدی ( عج ) |
زهرا رهبر |
روژینا اسدی ، زهرا پسندیده ، سینا شمعی ، غزاله شکوهی |