از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمامی مدارس متوسطه اول دختران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول المپیاد های ( انجمن علمی ) ریاضی متوسطه اول دختر
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند که از بین دانش آموزان شرکت کننده در المپیاد ریاضی، سه برابر ظرفیت در مرحله اول پیشرفته انتخاب گردیدند . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند:
1-کلاس ها در 6 جلسه برگزار می شود . ( جلسه ششم آزمون می باشد. )
2-مبلغ 40 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
3-حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است . عدم شرکت به منزله انصراف می باشد.
4-ثبت نام در جلسه اول : سه شنبه 97/11/16 توسط اولیاء محترم در پژوهش سرا می باشد.
برنامه المپیاد علوم و ریاضی متوسطه اول دختران
ساعت روزهای تشکیل کلاس |
16:50 – 15:30 |
18:20 - 17 |
19:50 – 18:30 |
سه شنبه ها شروع کلاس 16/11/97 روزهای کلاس ( 16 و 23 و 30 بهمن – 7 و 14 اسفند – آزمون 21 اسفند ماه97) |
ریاضی هشتم |
ریاضی نهم |
ریاضی هفتم |
الف) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی هفتم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای سه شنبه ساعت 18:30 الی 19:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
مریم دشتستانی |
دکتر حسابی |
15 |
آیناز شرفی |
علوی |
2 |
نگین زارع |
علوم ومعارف شهید مطهری |
16 |
گلنوش حسین پور |
شهید نعمت الهی |
3 |
فاطمه صالحیان فر |
پیشتازان |
17 |
محدثه داور پناه |
فرزانگان |
4 |
آهو محمدی |
فرشتگان |
18 |
بهار زارع |
فرزانگان |
5 |
تارا گنبدی |
فرشتگان |
19 |
هلیا گلشن |
الزهرا |
6 |
دلارا فریادی |
فرشتگان |
20 |
سپیده رعیتی |
فرزانگان |
7 |
فاطمه حیدری |
فرشتگان |
21 |
سعیده صفی |
فرزانگان |
8 |
ستاره هوشمند |
امین فاطمه الزهرا |
22 |
ملینا هنرمند |
الزهرا |
9 |
ملیکا قائد شرفی |
شهید نعمت الهی |
23 |
فاطمه دوست فاطمه |
الزهرا |
10 |
آیدا عسکری |
پیشتازان |
24 |
غزاله انصاری فر |
فرزانگان |
11 |
ساغر افراسیابی |
پیشتازان |
25 |
شادی شیروانی |
فرزانگان |
12 |
حدیث وفادار |
شهید نعمت الهی |
26 |
پرنیان همایون |
دکتر معطری |
13 |
ملیکا حسن نیا |
علوی |
27 |
مریم نصیبی |
الزهرا |
14 |
آیدا باستانی |
دکتر حسابی |
|
|
|
ب) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی هشتم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای سه شنبه ساعت 15:30 الی 16:50 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
سانیا منوچهری |
شاهد5 |
12 |
مریم عطروش |
فرشتگان |
2 |
هانیه فرامرزی |
اباصالح(عج) |
13 |
هستی هاشمی |
فرشتگان |
3 |
سارینا توکلی |
برادران ابراهیمی |
14 |
زهرارخساری |
فرشتگان |
4 |
آناهیتا شاهین |
برادران ابراهیمی |
15 |
روژین مردانی |
الزهرا |
5 |
سپیده سالاری |
شهید نعمت الهی |
16 |
نسترن کریمی |
دکتر معطری |
6 |
سیده ملیکا علامه |
علوی |
17 |
حدیث محرابی |
فرزانگان |
7 |
آیدا بهرمن |
برادران ابراهیمی |
18 |
ملیکا رضایی |
علوم پزشکی |
8 |
فاطمه گنجویی |
علوی |
19 |
رایانا والی پور |
فرشتگان |
9 |
درسا ولی زاده |
نرگس |
20 |
روژان زارعی |
الزهرا |
10 |
بهاره موسوی |
الزهرا |
21 |
زینب تورجی |
فرشتگان |
11 |
زینب رضایی |
الزهرا |
22 |
پریا قربانی |
فرشتگان |
پ) برگزیدگان مرحله اول المپیاد ریاضی نهم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای سه شنبه ساعت 17 الی 18:20 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
جاسمین فدوی |
الزهرا |
2 |
تهیلا بهمنش |
الزهرا |
3 |
آتوسا خانی |
امین فاطمه الزهرا(س) |
4 |
مریم گل رخیان |
علوم پزشکی |
5 |
فوژان صارمی |
دکتر معطری |
6 |
نسترن رئیسی |
امین فاطمه الزهرا(س) |
7 |
آرتمیس رشیدی |
ابا صالح(عج) |
8 |
زهرا آریا |
شاهد5 |
9 |
مائده صفری |
امین فاطمه الزهرا(س) |
10 |
درنا جنتی |
برادران ابراهیمی |
11 |
درسا شیشه بر |
دکتر معطری |
12 |
فاطمه مهدیان |
برادران ابراهیمی |
13 |
ریحانه عنبری |
امین فاطمه الزهرا |
14 |
حسنا سیرجانی |
امین فاطمه الزهرا |
15 |
مطهره میرزایی |
امین فاطمه الزهرا |