از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به : تمامی مدارس متوسطه
موضوع : نتایج مسابقات آزمایشگاهی و رایانه مرحله ناحیه پژوهش سرای رازی
با سلام و احترام
ضمن عرض تبریک ایام تولد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) و تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران و متصدیان آزمایشگاه بدین وسیله نتایج مسابقات آزمایشگاهی و رایانه مرحله ناحیه به شرح ذیل می باشد ، شایسته است متصدیان آزمایشگاه به کلیه دانش آموزان ذینفع جهت آمادگی شرکت د رمسابقه استانی اطلاع رسانی مناسب به عمل آورند .ضمناً طبق بخشنامه شماره 47/355939 مورخ 30/10/1388 سازمان آموزش و پرورش مرحله استانی در 20 اردیبهشت ماه 1389 توسط واحد تکنولوژی سازمان آموزش و پرورش برگزار می گردد .
لازم است مدیران مدارس به افراد برگزیده جوایزی اهدا نمایند . ضمناً معاونت محترم نوآوری در جشن ستارگان ناحیه با لوح تقدیر و هدایا از دانش آموزان برگزیده مرحله ناحیه ، استان و کشور تجلیل به عمل خواهند آورد .
جهت اطلاع بیشتر به سامانه الکترونیکی پژوهش سرای رازی ( www.shirazrazi.ir ) یا سامانه الکترونیکی آموزش و پرورش ناحیه 2 ، معاونت محترم نوآوری پژوهش سرا مراجعه نمایید .
الف- برگزیدگان مرحله ناحیه یازدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی و رایانه مدارس عادی
رشته زیست شناسی
افراد منتخب |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
فریماه عابدینی |
دکتر حسابی 2 |
اول |
|
دل آرام پور نادر |
دکتر حسابی 2 |
دوم |
فرد ذخیره |
ماندانا صفی شاهی |
بزرگی 1 |
ذخیره |
فیزیک
افراد منتخب |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
نیلوفر ذوالقدر |
دکتر حسابی 1 |
اول |
|
مهسا کریم پور |
دکتر حسابی 2 |
دوم |
فرد ذخیره |
مهدی فراز |
علوم پزشکی |
ذخیره |
شیمی
افراد منتخب |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
حنان آل خمیس |
دکتر حسابی 1 |
اول |
|
حمیدرضا اسماعیلی |
علوم پزشکی |
دوم |
فرد ذخیره |
آناهید نوریان |
آل محمد |
ذخیره |
رایانه
افراد منتخب |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
محمد امین بازرگان |
علوم پزشکی |
اول |
|
محمد جواد حسنلی |
علوم پزشکی |
دوم |
فرد ذخیره |
امیر رضا بازوبند |
علوم پزشکی |
ذخیره |
الف- برگزیدگان مرحله ناحیه یازدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی و رایانه مدارس نمونه و تیزهوشان
رشته زیست شناسی
افراد منتخب |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
علیرضا مسعودب |
توحید |
اول |
|
سروش صیرفی |
توحید |
دوم |
فرد ذخیره |
احمد علی مینا |
توحید |
ذخیره |
فیزیک
افراد منتخب |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
علیرضا کمالی پور |
شهید دستغیب |
اول |
|
محمد صالح انصاری |
شهید دستغیب |
دوم |
فرد ذخیره |
غزال دهقان |
فرزانگان |
ذخیره |
شیمی
افراد منتخب |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
محمد مهدی حجازی فر |
شهید دستغیب |
اول |
|
محمد مهدی کاظم زاده |
توحید |
دوم |
فرد ذخیره |
اشکان نیک اقبال |
توحید |
ذخیره |
رایانه
افراد منتخب |
نام و نام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
منا هادی بر حق طلب |
فرزانگان |
اول |
|
علی رضا رنجبران |
شهید دستغیب |
دوم |
فرد ذخیره |
سید شاهین پرور |
توحید |
ذخیره |
کد 49