از:مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به: تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم
موضوع: برگزیدگان مسابقه دومینو ابتدایی و متوسطه اول و دوم
با سلام و احترام ،ضمن آرزوی طاعات و عبادات شما و تشکر از مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند که مسابقه دومینو در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه 97 بین مدارس نواحی شیراز برگزار گردید. پس از چندین بار داوری اسامی برگزیدگان ابتدایی و متوسطه اول و دوم به شرح زیر به اطلاع می رساند، شایسته است مدیران و پژوهش یاران محترم موارد زیر به اطلاع برگزیدگان برسانید.
موارد مهم:
1- دانش آموزان متناسب با سن و پایه تحصیلی با هم سنجش شدند تا حقی از دانش آموزان ضایع نگردد.
2-تعداد 60نفر از دانش آموزان دوره ابتدایی طبق لیست پیوست برگزیده شدند.
3- ازدانش آموزان متوسطه اول و دوم سه تیم برگزیده شدند.
4- جوائز دانش آموزان برگزیده ابتدایی به هر نفر تندیس+لوح تقدیر+هدیه غیر نقدی اهداء خواهد شد.
5-جوائز دانش آموزان برگزیده متوسطه اول و دوم
- تیم اول:تندیس ولوح تقدیر به هرنفر+500 هزار تومان به هر تیم
- تیم دوم: تندیس ولوح تقدیر به هرنفر+400 هزار تومان به هر تیم
- تیم سوم :تندیس ولوح تقدیر به هرنفر+300 هزار تومان به هر تیم
6- مراسم اهدای هدایا به دانش آموزان و تیم های برگزیده در تیر ماه 97 برگزار می شودکه زمان و مکان آن به اطلاع دانش آموزان برگزیده خواهد رسید.
الف- اسامی برگزیدگان مسابقه دومینو ابتدایی نواحی شیراز97
ردیف | نام و نام خانوادگی | نام آموزشگاه | ردیف | نام و نام خانوادگی | نام آموزشگاه |
1 | بهار صادقی | دانشگاه | 31 | یسنا مقتدری | صاایران |
2 | آلما عزیزی | دانشگاه | 32 | احمد رشیدی | پروا |
3 | یاسمین ملایری | دانشگاه | 33 | آرین ارشی | طاها |
4 | آرتین دهقان | توحید | 34 | کوروش عاطفی | طاها |
5 | اسرا شهنازی | دانشگاه | 35 | بهرام فولادچنگ | طاها |
6 | محمدرضا شمسی | توحید | 36 | امیرحسین تاج بخش | طاها |
7 | عسل غلامی | دکتر حسابی | 37 | ابوالفضل رهبر | خوارزمی |
8 | آترین رحمانیان | پروا | 38 | سارا سادات افضلی | صاایران |
9 | ابوالفضل سالاری | غدیر | 39 | امیرعلی فلاح | روزبه صدرا |
10 | فاطمه امیری | دکتر حسابی | 40 | سید رضا زارع | پروا |
11 | مائده جوکار | دکتر حسابی | 41 | زهرا غفاری نفر | شاهد فاطمه |
12 | امیرشایان خدایاری | علوم پزشکی | 42 | ثنا ده بزرگی | شاهد فاطمه |
13 | پارمین کمانی | علوم پزشکی | 43 | علیا صابر | شاهد فاطمه |
14 | اهورا فرخی | شهریار | 44 | فاطمه سادات صفاری | شاهد فاطمه |
15 | فاطمه نجف زاده | لوری | 45 | باران نجفی | شاهد فاطمه |
16 | هستی نجار | صاایران | 46 | هستی رضوی | امام رضا |
17 | محمد حسین الوندی مهر | شهریار | 47 | فاطمه تقوی | امام رضا |
18 | عرشیا میراجی | طلوع دانش | 48 | محمد مرصاد رنجکش | غدیر |
19 | دانیال شریفی | صاایران | 49 | نسترن حق پرست | لوری |
20 | محمد صلح دهقان | پروا | 50 | آیناز زراعت پیشه | لوری |
21 | فاطمه سادات موسوی | روزبهان | 51 | الهه رنجبر | لوری |
22 | علیرضا حیدری | روزبهان | 52 | امیرحسین رحیمی | غدیر |
23 | امیرحسین اعظم | روزبهان | 53 | آرمین منفرد | پروا |
24 | اوستا شیر شکن | مهرتابان | 54 | امیرحسین سخایی | پروا |
25 | رادوین ایزدی | نسل هوشمند | 55 | هوروش سبزه کار | نگهبان |
26 | علیرضا دولت خواه | طاها | 56 | محمدطاها کریمی | نگهبان |
27 | عماد سلیمان پور | طاها | 57 | ملیکا عبدی | نجمه |
28 | سهیل عابدی شیراز | طاها | 58 | سهیل بهاری زاده | خوارزمی |
29 | الیا توافقی | طاها | 59 | محمد امین بزازان | نگهبان |
30 | پارسا عسکری | نسل هوشمند | 60 | مانی قانع | خوارزمی |
ب- اسامی تیم های برگزیده مسابقه دومینو متوسطه اول و دوم نواحی شیراز97
تیم اول
نام و نام خانوادگی |
نام مدرسه |
مهسا آگاه |
بزرگی |
مریم هاشمی نیا |
بزرگی |
نیوشا کشاورز |
بزرگی |
فاطمه یدملت |
بزرگی |
تیم دوم
نام و نام خانوادگی |
نام مدرسه |
محمدیاسین نظری |
توحید متوسطه اول |
محمد امین سلطانی |
توحید متوسطه اول |
متین نیاکان |
توحید متوسطه اول |
محمدرضا کوهپیما |
توحید متوسطه اول |
تیم سوم
نام و نام خانوادگی |
نام مدرسه |
حسین صالحی |
توحید |
پارسا رضاییان |
توحید |
شایان رفیعی |
توحید |
مهدی بزرگی |
توحید |