از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به : مدارس ابتدایی و متوسطه اول و پژوهش سرای رازی
موضوع : معرفی برگزیدگان المپیاد انرژی های نو و لیزر واپتیک
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از همکاری مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله اسامی برگزیدگان المپیاد انرژیهای نو که چهارشنبه 1395/11/20 و لیزر و اپتیک که دوشنبه 1395/12/02 در پژوهش سرای رازی برگزار گردید ، خدمتتان ارسال می نماید. ضمن تبریک به برگزیدگان به اطلاع می رساند در دهمین جشنواره پژوهشگران امروز ، دانشمندان فردا از آنان تقدیر به عمل خواهد آمد و به جشنواره های مختلف استانی وکشوری معرفی خواهند شد.
الف : اسامی برگزیدگان ابتدایی انرژی های نو
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
1 |
علی رضا شامانی |
اسوه پارس |
اول |
2 |
آمیتیس میرزایی |
17 شهریور |
اول |
3 |
سینا محمدی |
اسداله پروا |
دوم |
4 |
فاطمه نوروزی |
اختر معدل2 |
دوم |
5 |
سید پارسا هاشمی نسب |
علوم پزشکی |
سوم |
6 |
رادمهر رحیمی |
اسوه پارس |
سوم |
7 |
رها انفرادی |
فرهنگ2 |
سوم |
ب : اسامی برگزیدگان متوسطه اول انرژی های نو
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
1 |
ناز آفرین شامانی |
نمونه دولتی الزهرا(س) |
اول |
2 |
احسان منصور آبادی |
شاهد ذوالانوار |
دوم |
ج : اسامی برگزیدگان ابتدایی لیزر و اپتیک
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
1 |
فاطمه فیروزی |
علوی |
اول |
2 |
پارمیدا فیروزی |
علوی |
دوم |
3 |
هانیه آرمین فر |
گوهر محمودی |
سوم |
د : اسامی برگزیدگان متوسطه اول دختران لیزر و اپتیک
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
1 |
کاملین جمعه پور |
فرزانگان |
اول |
2 |
فرانک قاسمی |
شاهد5 |
اول |
3 |
گیلدا سلمانی |
نمونه دولتی الزهرا |
اول |
4 |
ویدا عباسی |
اباصالح (عج) |
دوم |
5 |
سارا تسلیمی |
فرزانگان |
دوم |
6 |
حدیث رضایی |
اباصالح (عج) |
دوم |
7 |
انیس ابراهیم زاده |
شاهد5 |
سوم |
8 |
زهرا عاشوری تبار |
اباصالح(عج) |
سوم |
ه : اسامی برگزیدگان متوسطه اول پسران لیزر و اپتیک
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
رتبه |
1 |
شایان زارعی |
شهیدمطهری |
اول |
2 |
علیرضا نوروزی |
نمونه دولتی توحید |
اول |
3 |
سینا قاسمی |
علوی |
دوم |
4 |
امیرحسین عباسی |
نواندیشان |
سوم |
5 |
سید محمد ابطحی |
شهیددستغیب |
سوم |
6 |
پارسا صفایی |
معارف1 |
سوم |